690 680 960

Ul. Jana Pawła II: Z ciężarówki wypięła się naczepa. Przez ponad godzinę były utrudnienia w ruchu

W sobotę rano na ul. Jana Pawła II z ciągnika siodłowego wypięła się naczepa. Przez ponad godzinę były utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano na ul. Jana Pawła II na wysokości stacji paliw Statoil. Podczas wyjazdu ciężarówki z terenu stacji doszło do wypięcia się naczepy z ciągnika siodłowego. Naczepa stanęła w poprzek ulicy tarasując całkowicie przejazd.

Na zdarzenie najechał patrol policji, który powiadomił funkcjonariuszy ruchu drogowego. Do czasu podpięcia naczepy pod ciągnik siodłowy, ruch pojazdów odbywał się przez teren pobliskiej stacji.

Przed godziną 8:30 udało się usunąć pojazd z jezdni.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od Czytelników – Dziękujemy!


(fot. Michał)

2015-02-21 09:02:48
(fot. lublin112.pl)

16 komentarzy

 1. Nie da sie normaljie fotek wstawic tylko takie miniaturki co trzeba sie domyslac co tam jest

 2. Wspaniale. Niechby się tak „wypięła” na ekspresówce przy 100 km/h. Cholerni TIR-owcy. Królowie szos.

  • Po co ta ekscytacja? Takie rzeczy się zdarzają, ale to nie znaczy, że zrobił to specjalnie – innym na złość. Co za ludzieeee, wszędzie hejty, pfff

  • Ktoś mu ją musiał wypiąć na stacji. TIR-owiec tego nie zrobił, bo wie czym to grozi. Pewnie jakiś niedowartościowany bałwan z małym pindolem i szczekający na „królów szos”, jak ten powyżej.

   • Ktoś mógł pociagnąć za wajhe od siodła i odpiąć jak kiero robil pauze. Najwazniejsze ze nic sie nie uszkodziło. Nie ma tez opcji aby sama z siebie się odpieła. Nigdy się to nie zdarzyło.

  • extremalnie mało to ty masz mózgu jak piszesz te pierdoły . zajmij sie swoim zyciem bo mam wrazenie ze ci w nim nie wychodzi . bili cie za dzieciaka i zabierali kanapki i teraz potrafisz sie napinac przed kompem .

 3. Wiklinowy nocnik

  haha sie popisał…

 4. Podejrzewam, że przyczyną tego zdarzenia drogowego jest brak toru 🙂

 5. Tak!!! Jakby był tor to nie odpięła by się na drodze publicznej 🙂

 6. Tiry na tor. Ten też żąda budowy ?

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas