Ukrainka poszukiwana pięcioma listami gończymi wpadła na granicy

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali obywatelkę Ukrainy poszukiwaną przez polskie organy ścigania. Kobieta trzy razy zmieniała swoją tożsamość, aby uniknąć zasądzonych wobec niej kar.

W miniony czwartek na terenie drogowego przejścia granicznego w Hrebennem, na kierunku wjazdowym do Polski, funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali obywatelkę Ukrainy, poszukiwaną przez polski wymiar sprawiedliwości.

Kobieta była poszukiwana pięcioma listami gończymi w związku z realizacją wobec niej kilku kar grzywny o łącznej kwocie ponad 40 tys. zł.

Mundurowi ustalili, iż obywatelka Ukrainy, trzy razy zmieniała swoją tożsamość aby uniknąć zasadzonych wobec niej kar. Kobiecie postawiono już zarzut przekroczenia granicy państwowej przy użyciu podstępu. Grozi jest kara pozbawienia wolności do lat 3.

2018-01-15 10:15:08
(fot. NOSG)

Zobacz również

8 komentarzy

  1. Ale tam na Ukrainie jest bajzel i oni chcą do Europy???? I bliżej jest do tych w amazoni nie ubliżając plemionom tubylczym.

    • A u nas to lepiej? Popatrz na nielegalny handel papierosami, na nasza polska jazde po pijaku czy potracenia pieszych na przejsciach. Nam do Europy tez w ch…j brakuje.

  2. Miałem okazję jeździć tam ,, tirem ,, . Korupcja jest taka że ujmując w 1 zdaniu. : nawet psy nie szczekają ,, hau hau ,,. Tylko ,,daj daj ,,

  3. Znowu Pani od CSa na zdjęciu 🙂

  4. „Przedsiębiorcza ” babka …jak kar ma na 40 tys ,to ciekawe na ile nakradła

  5. Ja ukrainki lubię tylko za jedno….za sex i tyle

  6. luxa to ja widze babke która siedzi przed ekranem ,,oj z taka to by się umowil…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew