690 680 960

Ukrainiec podejrzany o udział w napadzie w rękach Straży Granicznej

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali obywatela Ukrainy poszukiwanego przez europejskie organy ścigania. Mężczyzna wpadł podczas kontroli legalności pobytu cudzoziemca w strefie przygranicznej.

W miniony czwartek funkcjonariusze NOSG z Placówki w Hrebennem, prowadzili w strefie przygranicznej działania, związane z kontrolą legalności pobytu cudzoziemców.

– Podczas jednej z prowadzonych kontroli, w trakcie legitymowania, funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali 36-letniego obywatela Ukrainy, poszukiwanego przez ukraiński wymiar sprawiedliwości. Cudzoziemiec jest poszukiwany w związku z podejrzeniem, iż uczestniczył w napadzie z użyciem przedmiotu przypominającego broń palną – informuje Dariusz Sienicki z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Cudzoziemiec pozostaje w dyspozycji polskiego wymiaru sprawiedliwości. Czeka go postępowanie związane z ekstradycją na Ukrainę.

2017-08-01 16:35:56
(fot. NOSG)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku