690 680 960

Ukradł kasetki z datkami od pielgrzymów

Zamojscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowie za kradzież dwóch kasetek z datkami od pielgrzymów. 28-latek próbował także ukraść pieniądze z trzeciej kasetki, jednak bezskutecznie.

Policjanci z Zamościa na początku maja przyjęli zgłoszenie o kradzieży dwóch kasetek z pieniędzmi, które były umieszczone na ścianie wewnątrz toalet znajdujących się przy Kaplicy na wodzie w Radecznicy.

Mundurowi ustalili, że sprawca wyrwał kasetki ze ściany, zabrał je i dokonał kradzieży pieniędzy znajdujących się w ich wnętrzu.

Policjanci wpadli na trop mężczyzny, który dokonał włamania. Mundurowi ze Szczebrzeszyna wspólnie z kryminalnymi z Zamościa zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzewanego o ten czyn.

Zatrzymany przyznał się do kradzieży. Wskazał również miejsce, w którym ukrył kasetki.

28-latek usiłował również włamać się do kasetki z pieniędzmi znajdującej się wewnątrz kapliczki na wodzie w Radecznicy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem.

Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

2018-05-18 11:09:21
(fot. Policja Zamość)

10 komentarzy

 1. Psi syn (bez obrazy dla psów).

 2. Ujjj, to se nagrzebał. O rozgrzeszeniu już napewno możesz zapomnieć, he, he …

 3. Jeśli jest członkiem kk, to dożywotnia ekskomunika dla niego i całej jego rodziny. Żadnych chrzcin dzieci, kościelnego ślubu siostry, katolickiego pogrzebu matki. To będzie największą karą dla niego oraz rodziny, że go tak wychowali. Jak to mówią wina ojca idzie w syna. Nie ma wolności dla wrogów wolności.

  • No też mi kara!!! Kulasy odrąbać przy samej doopie, żeby się nie mógł po wacku poczochrać a nie tam jakaś ekskomunika o, której on pewnie nie ma pojęcia czym jest!!!

   • Czytaj ze zrozumieniem. Jeżeli jest członkiem kk to jest dla niego gorsza kara niż więzienie czy nawet okaleczenie które proponujesz.

    • Ależ czytam! Jeżeli jest członkiem kk to NIE KRADNIE, cokolwiek by to nie było. Bo jak mówi Pismo Święte, „Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny. I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła ognistego”. I tyle w temacie.

   • Cichobiorek Cichodajek

    mała Mi – pozwól, że uzupełnię Twoją, wypowiedź pełną dobrych życzeń…
    Jeśli odrąbać to prócz rąk, które wg.Ciebie miałyby służyć do wykonywania tzw. innych czynności seksualnych, należy obciąć mu też język, którym mógłby chcieć te „inne czynności” wykonywać.

    A swoją drogą, tak się zastanawiam: Bóg jak wiadomo jest Wszechmocny, ale wystarczającej kasy dla swych ziemskich „namiestników” nie na tworzy i muszą „biedni” na tacę zbierać, z wizytami „duszpasterskimi” chadzać, czyli inaczej mówiąc żebrać.

    • nie żebrać lecz wyłudzać…! np kasa z konkordatu i fundusz kościelny… datki to małe miki…

    • Nikt ci nie karze do Kościoła chodzić, nie musisz na tacę dawać ani też księdza po kolędzie przyjmować. Gdzie w moim komentarzu jest napisane „miałyby służyć do wykonywania tzw. innych czynności seksualnych”??? Drapanie się tudzież czochranie nie jest czynnością seksualną!!!

Kursy walut

 • USD 4.2399zł -0.38%
 • GBP 5.2707zł 0.27%
 • EUR 4.5312zł -0.14%
 • CHF 4.6572zł -0.3%

Polub nas