Ugodziła nożem własnego brata. 32-latka trafiła do aresztu

Bialscy policjanci zatrzymali 32-latkę, która nożem ugodziła w szyję własnego brata. Kobiecie grozi dożywocie.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek, w jednej z miejscowości na terenie gminy Janów Podlaski.

– Policjanci ustalili, że 32-letnia mieszkanka gm. Rokitno, kilkukrotnie ugodziła swojego brata nożem kuchennym w okolice szyi i karku. Do zdarzenia doszło po wcześniejszym wspólnym spożywaniu alkoholu. Obecny na miejscu świadek zapobiegł dalszej agresji kobiety oraz odebrał jej nóż – informuje st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Po tym zdarzeniu kobieta uciekła. Mundurowi po przyjeździe na miejsce niezwłocznie przystąpili do poszukiwań 32-latki. Po zatrzymaniu okazało się, że jest ona nietrzeźwa.

– Badane wykazało 1,9 promila alkoholu w jej organizmie. 32-latka trafiła do aresztu, natomiast pokrzywdzony mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy – dodaje st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla.

W czwartek Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.

2017-05-26 12:10:12
(fot. Policja Biała Podlaska)

9 komentarzy

 1. Czysta patola…

 2. Hhhmmm tutaj grozi dożywocie a jak brat brata ukuł http://www.lublin112.pl/ugodzil-wlasnego-brata-nozem-mieszkaniec-lublina-zostal-zatrzymany/ to ile dostanie

 3. Masakra. I weź tu się ożeń. Nie wiadomo nawet kiedy dostaniesz kosę pod żebra 🙁

 4. Konkretny Ćwok POPisowski

  500+ recepta na życie patologii Yaro tak trzymaj PO jednych złodziejach mamy kolejnych , jak inni kradli to nam nie wolno ??

  • Daj se na wstrzymanie, idź do kuchni i cebuli się najedz, lepiej ci się zrobi. Już nudne jest to pier..lenie 500+ patologia, PIS to, PO tamto takie blokady na umyśle macie, że tylko jeden rodzaj komentarza znacie, tak ci żal d.pe ściska o to 500+. Zapisz się do obrony terytorialnej św. Antoniego od Maciara nie będziesz myślał o 500+ biecając po lasach w poszukiwaniu rosyjskich szpiegów.

   • Swawolnik zmurszały

    @set – bohaterskie wojska św. Antoniego, prócz tego, że uczą się gdzie jest kolba, a gdzie lufa karabinu, to jeszcze są pilnie szkoleni w kolportowaniu loga najstarszej firmy na świecie i ulotek zachęcających do zmiany wiary na tę jedną, jedyna i najprawdziwszą.
    To na wypadek, gdyby chcieli zostać „misjonarzami” w np. naszej drugiej Ojczyźnie, której trzeba bronic bardziej niż tej Pierwszej – Afganistanie

 5. Ofiara żyje, to rodzina więc dostanie kilka lat, jeszcze po pijaku. Za poważniejsze przestępstwa nie każą tak ostro, a może brat się znęcał a ona się broniła, kto wie? Jakby nasze sądy tak karały to dawno więzienia by się zapełniły.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9573zł 1.16%
  • GBP 4.9536zł 0.71%
  • EUR 4.4347zł 1.11%
  • CHF 4.119zł 1.37%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online