Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzyła dacią w wagon pociągu towarowego

Wczoraj po południu w miejscowości Kletnia doszło do zderzenia auta osobowego z wagonem pociągu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 17 w miejscowości Kletnia w powiecie ryckim. 25-latka kierująca pojazdem marki Dacia, jadąc drogą powiatową, wjechała na nieoświetlony i niestrzeżony, remontowany przejazd kolejowy.

Po chwili pojazd uderzył w bok wagonu pociągu towarowego, który cofał. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Policjanci ustalili, że kobieta była trzeźwa. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności kolizji.

(fot. Policja Ryki)

6 komentarzy

  1. Delikatne zarysowania zdarzają się…

  2. Tak to bywa jak za kierownicą siedzi pustak

    • Stachu jakim prawem oceniasz kogos kogo nie znasz? Oby Tobie sie przydarzylo takie cos mistrzu kierownicy skoro potrafisz oczerniac kogos nieznajomego.

  3. no cóż , może i nieznajomy , ale co pociąg zbyt mały by nie zauważyć ? to może coś większego by się zdało ? zastanawiam się czasem czy wszyscy posiadający uprawnienia , nie dotyczy PISuarów oni ponad prawem

  4. Brak oświetlenia. Przejazd jest na łuku drogi.w ostatniej chwili widać przejazd.ludzie którzy widzą przejazdy kolejowe w Polsce widzą tylko w tv niech jape zamkna.

  5. Za zignorowanie znaku „STOP” 400zł i 10 punktów. Gdyby się zatrzymała, to by nie wjechała.. Pozostaje kwestia drugiej strony, czy ktoś był na czole pociągu i co mówi regulamin..

Z kraju