Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzył w ogrodzenie posesji i odjechał. Zgubił go fragment światła odblaskowego

Najpierw uderzył w ogrodzenie, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Pozostawił jednak fragment światła odblaskowego, dzięki któremu policjanci ustalili sprawcę zdarzenia. Mężczyzna tłumaczył się, że odjechał z miejsca ze względu na dużą ilość przesyłek do dostarczenia.

Kilka dni temu w godzinach południowych na terenie jednej z miejscowości w gminie Zakrzówek w powiecie kraśnickim nieustalony pojazd uderzył w ogrodzenie posesji.

Jej właścicielka wyszła na chwilę z domu, niebawem po powrocie okazało się, że jakiś pojazd uderzył w jej betonowe ogrodzenie, uszkadzając przęsło i dwa słupki mocujące. Sprawca niestety odjechał. Kobieta próbowała na własną rękę ustalić uciekiniera – bezskutecznie. Odnalazła jednak niewielki element światła odblaskowego, który zabezpieczyła.

Następnie kobieta przekazała znaleziony fragment policjantom. Na miejsce udali się mundurowi, wraz z technikiem kryminalistyki, aby przeprowadzić oględziny. Kiedy policjanci wracali po zakończonych oględzinach zauważyli poruszający się po drodze pojazd z brakującym elementem odblaskowym.

Postanowili więc zatrzymać pojazd do kontroli i zweryfikować podejrzenia. Okazało się, że to był dobry trop. Zaskoczony kierowca przyznał, że to jego odblask i on uderzył dzień wcześniej w przęsło, lecz odjechał z miejsca zdarzenia ze względu na to, że miał dużo paczek do rozwiezienia. Funkcjonariusze wobec tej sytuacji prowadzą postępowanie o wykroczenie, mężczyzna niebawem odpowie za popełnione wykroczenie.

(fot. Policja Kraśnik)

9 komentarzy

  1. Ale akcja. Brawo dla policji.

  2. jakby rozjechał człowieka to też by się tłumaczył,że miał dużo paczek do rozwiezienia ???

  3. A mógł wymienić odblask i nigdy by go nie złapali ….a tak cyk i 1500 do budżetu

  4. Paczek może i miał do rozwiezienia, ale dlaczego po robocie nie przyjechał się przyznać właścicielce posesji ? Myślał, że ujdzie mu to na sucho ? Policja zatrzymała go następnego dnia..Karać!

  5. teraz zaplaci za szkody z wlasnej kieszeni

  6. Bał się ze zgubi na terenie gm. Kraśnik wifi a pewnie 5G go oślepiło i wjechał w płot.
    Paczki to tylko pretekst. Ciekawe tylko jaki kurier to był??

  7. nie ma żadnej kary za ucieczkę – i to jest pożywka dla takich ch… .Powinna być kara x3

  8. a gdzie piss

Wiadomości z info112