690 680 960

Uderzył volkswagenem w cofającą ciężarówkę. Odbił się i zderzył się kolejną ciężarówką (zdjęcia, wideo)

Do poważnego wypadku doszło w czwartek rano na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Kłoda Mała. Dwie osoby ucierpiały w zderzeniu pojazdu osobowego z dwoma ciężarówkami.

W czwartek po południu policjanci z bialskiej komendy przekazali więcej informacji dotyczących porannego wypadku na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Kłoda Mała, na trasie Biała Podlaska – Terespol. Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 4.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący osobowym volkswagenem jadąc w stronę Terespola, uderzył w cofającą ciężarówkę marki Volvo. Po tym osobówka zjechała na przeciwległy pas, gdzie zderzyła się z drugim samochodem ciężarowym tej samej marki. Kierowcą cofającego Volvo okazał się 34-letni obywatel Białorusi. Drugim pojazdem ciężarowym uczestniczącym w zdarzeniu kierował 37-letni obywatel Ukrainy.

W aucie osobowym podróżował 25-latek z gminy Piszczac. Mężczyzna podróżował wraz z pasażerką. By wydostać ją z uszkodzonego auta niezbędne było użycie przez strażaków specjalistycznego sprzętu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby, kierowca ora pasażerka volkswagena.

W chwili zdarzenia kierujący ciężarówkami był trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Od 25-latka została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. wideo Policja Biała Podlaska)

6 komentarzy

 1. ............................

  Za wąsko miał i to na zimówkach

 2. Zaraz wyczytamy, że cofające ciężarówki można taranować.

 3. Jaki seba…

 4. Wykonujący manewr cofania zobowiązany jest do ustąpienia pierwszeństwa oraz zachowania szczególnej ostrożności a w razie potrzeby zagwarantować sobie pomóc innego uczestnika ruchu.

 5. Jadący drogą do granicy powinien wiedzieć, że z powodu braku infrastruktury są kolejki do przejść granicznych po kilkanaście km i trzeba być przygotowanym na ciężarówki na poboczach. Co nie żyje w społeczeństwie tylko obok. Czy sms, kolanko czy popisówka przed kobitą?

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas