Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzył motorowerem w betonowy przepust, miał 3,5 promila. Do szpitala zabrał go śmigłowiec

Wczoraj na terenie gminy Izbica doszło do groźnego wypadku z udziałem kierującego motorowerem. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie.

Do wypadku doszło w czwartek około południa w jednej z miejscowości na terenie gminy Izbica w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że w zdarzeniu poszkodowany został mężczyzna kierujący motorowerem.

Policjanci ustalili wstępnie, że 31-latek kierujący motorowerem marki Junak na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna otrzymał pomoc medyczną od zespołu ratownictwa medycznego, a następnie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Lublinie. Wstępne badanie stanu trzeźwości wykonane w szpitalu wykazało, że kierowca jednośladu miał 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Do sprawy tego wypadku policjanci zatrzymali właściciela motoroweru. 42-latek z gminy Izbica miał w organizmie w chwili zatrzymania ponad 2,5 promila alkoholu. Jest on podejrzewany, że również kierował motorowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu będą z nim wykonywane czynności procesowe.

(fot. Policja Krasnystaw)

7 komentarzy

 1. a ile promili miał przepust ? wydaje się że człowiek jest najważniejszy, nawet pijany. zarządca drogi powinien za to odpowiadać. czuwaj

  • Bo twoja prędkość jest lepsza niż moja............

   A tak wszyscy zdrowi w rodzinie?????????????????????????/

 2. Miał 3,5 promila. Do szpitala zabrał go śmigłowiec – toż to czysta rozrzutność społecznej kasy, trzeba mu było podać jeszcze z ćwiartkę (przez lejek) i wezwać grabarza – taniej by wyniosło.

 3. Bo twoja prędkość jest lepsza niż moja............

  A tak wszyscy zdrowi w rodzinie?????????????????????????/ Podpis nn sugeruje nienormalny.

  • Witam, jestem nienormalny i ewidentnie cieszę się bardziej z życia niż Ty 🙂

 4. pijany to z gumy. trzeba było zostawić, a nie jeszcze śmigłowiec po takich kosztach wysyłać…

 5. Zbyszko z Bogdańca

  Mądry gościu wiedział jak opanować junaka