Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po uderzeniu w słup, z mazdy wypadł silnik. Kierowca trafił do szpitala

Wczoraj w miejscowości Okszów w powiecie chełmskim auto osobowe uderzyło w słup latarni. Kierujący pojazdem 25-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 19 w miejscowości Okszów w powiecie chełmskim. Policjanci otrzymali informację, że pojazd osobowy marki Mazda uderzył tam w słup latarni.

– Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Mazda 25-letni mieszkaniec Chełma na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzy w słup energetyczny. W wyniku tego zdarzenia z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – relacjonuje zdarzenie

Mężczyzna podróżował sam. Badanie alkomatem wykazało, że w chwili wypadku był trzeźwy. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2017-09-15 10:32:59
(fot. Policja Chełm)

31 komentarzy

  1. Bimmer Ty to prędzej zesralbys się niż wyprowadził na prostą A to twoje BMW czyli u nas (bolid młodego wiesniaka )by nie pomoglo?

  2. To jeden z tych „miszczów” pobocza lub pasa awaryjnego. Ciągnie barana do trawnika.

  3. Głos gminu i zjednoczonego pospólstwa

    Brawa dla słupa – wytrzymał i skutecznie spełnił swą rolę hamulca awaryjnego.
    Zdecydowanie domagamy się więcej takich dzielnych słupów!!!

  4. twardy samochód

  5. DOBRA NIE CWANIAKUJCIE W KOMENTARZACH JESZZECZE I WAM MOZE SIE TAKA PRZYGODA TRAFIC TRAFIL W SLUP TRAFIL KUPI SE IINNY WOZ I NA 2 RAZ BDZIE WOLNIEJ I BEZPIECZNIEJ POZDRO DLA REDAKCJI 112 I ZIOMALA CO FURE SE ROZTRZASKAL

Z kraju