Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uciekł z miejsca wypadku, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie (zdjęcia)

Sąd Rejonowy w Rykach zastosował trzymiesięczny areszt wobec mężczyzny, który uciekł z miejsca sobotniego wypadku w Sierskowoli. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych po kilku godzinach od zdarzenia.

Do wypadku doszło w minioną sobotę około godziny 19:30 w miejscowości Sierskowola w powiecie ryckim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym fordem 27-latek nie dostosował prędkości jazdy do warunków ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka osobowym mitsubishi. Kierujący mitsubishi 35-letni mieszkaniec Otwocka z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Garwolinie.

W drugim pojeździe nie było żadnych osób. Jak się okazało kierowca uciekł z miejsca z wypadku. Policjanci ruszyli do jego poszukiwań. Sprawę utrudniał fakt, że rozbity samochód posiadał zagraniczne tablice rejestracyjne. Około północy kryminalni zatrzymali kierowcę na terenie Ryk. W chwili zatrzymania 27-latek miał w organizmie 0,8 promila alkoholu.

We wtorek rano Sąd Rejonowy w Rykach zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. 27-latek trafi na trzy miesiące do aresztu.

Uciekł z miejsca wypadku, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie (zdjęcia)

(fot. Policja Ryki)

8 komentarzy

 1. dopie….C wszystlim pijakom co uciekaja z wy[adkow

  • Z najwyźszej półki , to 100- etny by tego nie zrobił.

   • Nie bójcie. Do…..lą mu z najwyższej półki w zawieszeniu i zakaz prowadzenia pierwszy w kolekcji.

    • A facet tak sie przejmie, ze zaraz po wyjsciu z aresztu sie nachla i znow wsiadzie do auta.

     • Areszt to nic strasznego… Typ będzie mieć bibliotekę, siłownię, nowych kumpli. Bolesne jest to, ze facet będzie musiał wypłacić odszkodowanie z własnej kieszeni

 2. Od razu wiedziałem, że sprawcą jest mężczyzna. Nietrzeźwy. A w piwnicy trzyma stary rower.

 3. Jest przyzwolenie na przekraczanie prędkości, na przejeżdżanie na wczesnym czerwonym, na parkowanie, czy nawet jeżdżenie po chodnikach, na niezatrzymywanie się przy STOPie, to czemu miało by za jakiś czas nie być przyzwolenia na kierowanie po pijaku czy nawet na ucieczkę bez udzielenia pomocy z miejsca wypadku?
  Uważam, że to tylko kolejny preteksty do łupienia kierowców.

  • @Franio
   Powiedz kierowcy mitsubishi ze wedlug ciebie jazda po pijaku i ucieczka z miejsca z miejsca wypadku są w porządku i sprawca nie powinien byc ukarany.

Z kraju