690 680 960

Uciekinier ze szpitala neuropsychiatrycznego odnaleziony. Wytropili go lubelscy detektywi

Po trwających dobę poszukiwaniach, udało się odnaleźć 15-latka, który w piątek uciekł ze szpitala przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Zaangażowani w sprawę detektywi znaleźli zaginionego na Bronowicach.

W sobotę około godziny 22:00 odnaleziony został 15-latek, który uciekł ze Szpitala Neuropsychiatrycznego przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Jak już informowaliśmy, nastolatek oddalił się z terenu placówki, kiedy był przeprowadzany do sąsiedniego budynku. Wykorzystał sytuację i wybiegł poza teren szpitala. W trakcie ucieczki zgubił klapki.

Pomimo poszukiwań, jakie w okolicy prowadzili pracownicy ochrony oraz powiadomieni o wszystkim policjanci, bosego uciekiniera nie udało się odnaleźć. Niebawem matka 15-latka zgłosiła oficjalne zawiadomienie o zaginięciu. Z uwagi, iż liczyło się jak najszybsze jego odnalezienie, kobieta zwróciła się także o pomoc do lubelskiego Biura Detektywistycznego SPY24.

Jak udało nam się ustalić, zaginiony przemieszczał się po mieście. W sobotnie południe widziany był na Bronowicach. Jego charakterystyczny wygląd, m.in. brązowo-czerwone włosy czy kolczyk w nosie oraz agrafka w uchu, nie umknął uwadze przechodniów. W końcu detektywom udało się odnaleźć nastolatka na osiedlu na wysokości Muzeum na Majdanku. Został odwieziony z powrotem do szpitala przy ul. Abramowickiej.

(fot. Szpital Neuropsychiatryczny)

42 komentarze

 1. Wspólczuję matce .Ktoś kto nie miał lub nie ma takiego dziecka ,nie zrozumie o czym mowa. TO bedzie w nim siedziało do końca a i rodzice nie beda żyć w spokoju…Ciągła obawa co znów wymyśli..A chciałoby się jak najlepiej dla swojego dziecka.To nie psychol,to dziecko z problemami,ktore go przerastają…Życzę mu powodzenia w pokonywaniu dnia codziennego..Trzymaj sie młody..

 2. Współczuję Rodzicom.

  • Współczuję temu młodemu człowiekowi. Kiedy w rodzinie jest wsparcie nie dzieją się takie rzeczy. Interesujcie się życiem swoich bliskich budując stabilne więzi a nie zaspokajając jedynie ich potrzeby materialne. Więcej uważności!

 3. Nie rozumiem,jakim prawem upublicznia się informacje o próbach samobójczych?! Tymek to świetny, wyjątkowo zdolny chłopak. Najwyraźniej się pogubił. Trzymamy za niego kciuki.

  • Gdybyś Alu umiała korzystać ze swojego mózgu, domyśliła byś się, że podanie tego typu informacji jest niezwykle ważne. Dlaczego? Zapytaj tych, którzy umieją myśleć logicznie, to Ci wytłumaczą.

 4. MJ to teraz błysnąłeś, wzniesmy toast 🥛.

 5. Powinien *
  Powinna się tym zająć sprawa dla reportera się tym zająć

 6. Człowieka kształtuje dzieciństwo i środowisko w jakim się wychowuje. Nie wiemy jakie dramaty kryją się za problemami tego chłopaka. Bardzo łatwo się pogubić, w szczególności w takim młodym wieku. Próby samobójcze świadczą o ogromnych problemach emocjonalnych, a w takim stanie czytanie komentarzy takich jak te pod tym artykułem mogą wyrządzić ogromną krzywdę. Pomyślcie zanim coś napiszecie i nie oceniajcie dopóki nie spotka Was podobny problem. Uważam, ze komentarze pod tym artykułem powinny być zablokowane, nie wyrządzajmy dodatkowej krzywdy. Mamo chłopaka, jeśli to czytasz, pomyśl nad prywatnym ośrodkiem dla swojego syna. Abramowice to przechowalnia, osobie ze skłonnościami destrukcyjnymi tam nie pomogą. Trzeba pracować nad psychiką żeby wyjść z jakichkolwiek problemów. Dużo siły.

 7. Coś długo trzeba było czekać

 8. To jest bardzo ogarnięty, miły człowiek, więcej wart niż także obecna tu w komentarzach niestety patologia socjopatyczna. Jest bardzo młody i wadzi się ze społeczeństwem jak wszyscy zdolni ludzie w tym wieku, tylko że on jest w tym silny i radykalny, nie jest mameją.

 9. Napewno zna Franiaw końcu też jest pacjentem tego szpitala.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas