Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Uciekał przed policjantami BMW, wpadł do rowu. Miał marihuanę (zdjęcia)

Jazda z prędkością ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym i niezatrzymanie się do kontroli drogowej, to tylko część przewinień, jakie popełnił 24-letni kierujący BMW. Uciekinier swoją ucieczkę zakończył w przydrożnym rowie, nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania. Co więcej młodzieniec miał w samochodzie marihuanę.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek kilka minut przed godziną 14.00 w miejscowości Białka, w gminie Radzyń Podlaski. Policjanci radzyńskiej drogówki chcieli zatrzymać do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki BMW, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 38 km/h.

– Kierowca auta widząc sygnały dawane przez mundurowych do zatrzymania próbował uniknąć kontroli i podjął próbę ucieczki poruszając się w obszarze zabudowanym z prędkości ponad 100 km/h. Uciekinier swoją ucieczkę zakończył w przydrożnym rowie. Wówczas okazało się, że za kierownicą auta siedział 24-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Kąkolewnica, który nie posiada wymaganych uprawnień do kierowania. Dodatkowo w trakcie wykonywanych czynności na jaw wyszedł jeszcze jeden istotny fakt. 24-latek posiadał w samochodzie marihuanę – relacjonuje podkomisarz Piotr Mucha z radzyńskiej Policji.

Mężczyzna za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Odpowie nie tylko za ucieczkę przed funkcjonariuszami i posiadanie środków odurzających ale także za popełnione wykroczenia. Na podstawie obecnie obowiązujących przepisów kierowca, który zignoruje wezwanie policjantów do zatrzymania może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Uciekał przed policjantami BMW, wpadł do rowu. Miał marihuanę (zdjęcia)

fot. Policja Radzyń Podlaski

Uciekał przed policjantami BMW, wpadł do rowu. Miał marihuanę (zdjęcia)

fot. Policja Radzyń Podlaski

Uciekał przed policjantami BMW, wpadł do rowu. Miał marihuanę (zdjęcia)

fot. Policja Radzyń Podlaski

10 komentarzy

 1. ddddgffqgaca,a d

  do wisielskiego może się spueszył :p

 2. ale siee przejmie zakazem z sadu jak ten idiota co skosil przystanek na kreznickiej i uciekl juz ma nowy samochod i jezdzi do babki

 3. To wielkie nieszczęście, że wyszedł z tego złomu sam. Drzwi mogły się trochę zaklinować, a strażacy odcieli by dach tego obornikowozu co bardzo by mi nastrój poprawiło.

 4. To nie była boczna droga? Nie czytał instrukcji niejakiego fsb?

 5. Budujmy więzienia bo tak łatwo po reformach gnoma i jego przyd*pasów tam trafić…

 6. Jak zwykle bmw w artykule, nic nowego. Kiedy pojawi się artykuł o złodzieju uciekajacego smartem albo konno to wtedy przeczytam z zaciekawieniem a tak to szkoda nawet wchodzić i czytać znowu o jakimś buraku z bmw.

 7. Autogłupek w burakowozie myślał że ucieknie. Tyle potrafił wymyśleć, hehehe.

 8. Haha kolejny wiejski gangster w szambowozie :D:D:D

 9. Handlarze narkotyków podobnie jak pedofile, niszczą i zabijają dzieci oraz młodzież. Młodzi ludzie jeszcze niedojrzali, ulegają presji rówieśników, środowiska lub , ,,fajnemu kumplowi” diletowi. Jedni i drudzy wyrządzają krzywdę fizyczną, psychiczną i społeczną! Tępić to robactwo, łapać i zamykać na długie lata!

 10. Łun chyba z jakiejś innej gminy, u nas takich ługranicunych ni ma

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport