Uciekał BMW przed policjantami. Ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

Policjanci po pościgu zatrzymali kierowcę BMW. Mężczyzna prowadził samochód mając aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Wkrótce 26-latek stanie przed sądem.

Dzisiejszej nocy około godziny 1:00 policjanci z Lubyczy Królewskiej w miejscowości Machnów Nowy w powiecie tomaszowskim zauważyli pojazd marki BMW, którego kierowca nagle skręcił w boczną uliczkę.

Funkcjonariusze odnieśli wrażenie, że kierujący zjechał z dogi po zauważeniu radiowozu i pewnie ma coś do ukrycia. Pojechali za nim, aby dokonać kontroli. Kiedy włączyli sygnały do zatrzymania, kierowca BMW nagle przyśpieszył i zaczął uciekać. Mundurowi ruszyli w pościg za uciekającym kierowcą.

Kierujący pojazdem jechał ze znaczną prędkością, aby uniknąć zatrzymania gwałtownie skręcił w prawo w uliczkę prowadzącą do garaży i parkingów pomiędzy blokami, tam też funkcjonariusze uniemożliwili mu dalsza jazdę. Jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, 26-latek posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do maja 2022 roku. Ponadto mężczyzna miał na swoim koncie podobne zdarzenie tj. jazdę na zakazie.

Mieszkaniec gminy Lubycza Królewska, odpowie przed sądem za naruszenie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów i niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

(fot. Policja Kraśnik)

34 komentarze

 1. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Uciekał BMW przed policjantami. Ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów – na „wkrótce stanie przed sądem”, powinien poczekać w areszcie, bo inaczej nie pozbędziemy się tej plagi

  • W cywilizowanych państwach np. USA czy Norwegia to norma! Z automatu taki trafia do aresztu i grzecznie czeka na rozprawę !! Ciężko skopiować ich prawo ? A że mamy bardzo „wolne sądy” to jeszcze lepiej, dłużej by czekali za kratami na wyrok !

  • Oj tam. Nic takiego sie nie stalo. Przeciez nikogo nie rozjechal. Za zlamanie zakazu i ucieczke przed policja dostanie ze 2 – 3 lata za kratami i tyle. Nic wielkiego.

   • nic nie dostanie, bez przesady za uciekanie wiezienie ?
    za morderstwa ludzie dostają zawiasy…

    • Samo zlamanie zakazu to nic wielkiego – tu bylyby zawiasy, ale za ucieczke przed policja mozna dostac nawet 5 lat pierdla. Dali taka wysoka kare, zeby zmniejszyc liczbe ucieczek, ale kierowcy tacy jak ten i tak klada lache na kontrole policyjne XD

     • jeszcze nie słyszałem żeby wsadzali do paki za uciekanie psom
      szkodliwość czynu zerowa
      w tej kwestii jesteśmy jeszcze w cywilizowanym kraju

 2. Policja łapie pijaków a sądy puszczają ! No chyba że spróbujesz cukierka w markecie lub kupisz trochę liści tytoniu aaa to wtedy sądy nie mają litości, grzywny i wyroki z górnej półki się sypią !! itp itp… Pijaków i morderców jakoś
  łagodnie traktują a za bzdety potrafią karać !!! Uczciwym ludziom krew się w żyłach gotuje

 3. Kiedy ktoś wreszcie zrozumie, że tzw Sądowy Zakaz Prowadzenia Pojazdów, to świstek nadający się tylko do śmieci. Dostają go wyłącznie ci, którzy i tak już poważnie nadwyrężyli prawo, więc złamanie kolejnego przepisu nic dla nich nie znaczy. Dawanie tego takim kierowcom to dla nich kabaret.

  • Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

   Dokładnie. „Ukarać” drogowego menela sądowym zakazem prowadzenia pojazdów to jak „ukarać” złodzieja zakazem dokonywania kradzieży. Ten sam sens, ta sama skuteczność.

 4. mur ,miałem to samo napisać ,potrafią karać za bzdety ,jakieś cukierki za 40groszy ,a pijaków zza kierownicy ,potencjalnych zabójców drogowych , puszczają wolno dając jakieś załosne „zakazy ” Krew mnie zalewa jak o tym czytam i poparł bym każdą ustawę o karaniu sedziów ,nawet nie zgodną z konstytucją

  • ten co ukradł cukierdka dostałkare 200zzł
   ciekawe co ty byś powiedział jkby tobie wynosili towar ze sklepu bez placenia

  • Jenak propaganda TVPiS robi swoje i ciemny elektorat nie rozumie,że to nie sądy trzeba reformować (obsadzić z partyjnego klucza),ale obowiązujące prawo.

  • Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

   @artur, sędziowie są dla pijanych bydlaków wyrozumiali, bo pozwala im na to obowiązujące prawo. Wiadomo, że „specjalna kasta” zawsze będzie grupą zdemoralizowaną, ale prawo można zmienić tak, że nie będą mieli pola manewru do pobłażania drogowym mordercom. Sędziowie, na całe szczęście, prawa nie stanowią.

 5. Tępić pijusów

 6. Bo kary dla kierowców są za delikatne i godzą jedynie w biednych ludzi, bogatemu mandat 500 złotych nic nie zrobi, w sądzie zresztą i tak się wywinie… biednemu zawsze wiatr w oczy!

 7. to teraz bedzie miał zakaz do 2023 r , buhahahahahah .jakie prawo taka władza , czyli bylejaka

 8. Znowu wiejska wsza

 9. Taki 26 latek to niezłe ciacho dla chłopaków w pierdlu.
  A niech go tam chrupią, co mi tam.

 10. takie mamy wolne sądy że nie ma winnych za piramide finasową getback
  za to wsadzili do paki gościa który „sprzedał za drogo ” fireme getbekowi

  takie wolne sądy że dubieniecki chodzi wolno a ukradł 13mln z pfronu

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności
Rajd Tylko dla Zuchwałych: Coś dla miłośników motoryzacji ale i starego, dobrego bluesa.