690 680 960

Twierdzi, że wjechał na żółtym, przed nim pojawiło się czerwone auto. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się wczoraj późnym wieczorem na jednym z lubelskich skrzyżowań. Wiadomo już, że przyczyną zdarzenia było zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej przez jednego z kierujących.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 22 na rondzie Cybulskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Mełgiewskiej, Turystycznej i Grafa zderzyły się dwa samochody osobowe, oba marki Ford. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący fordem fiestą mężczyzna poruszał się od strony ul. Turystycznej. Jak wyjaśniał, wjeżdżając na skrzyżowanie miał żółte światło. Zderzył się jednak z fordem fusionem, który zjeżdżał z ronda, a jego kierowca ruszył na zielonym świetle.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Mężczyznę z forda fusiona przetransportowano do szpitala. Jak się okazało, kierowca forda fiesty w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę. Nie posiadał bowiem uprawnień do kierowania. Teraz dokładne okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze drogówki.

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. No, pewnie miał żółte;) pulsujące hehee…

 2. Za kłamstwo kolejny mandat. Skoro świateł nie rozróżnia

 3. Z myślą o daltonistach, wynalazca sygnalizacji świetlnej rozmieścił poszczególne kolory w taki oto sposób:
  Czerwony jest najwyżej na sygnalizatorze, ten nieco niżej to żółty, a najniżej zielony.
  Pojmujecie barany ?!

 4. Boltissimo

 5. No to słono zapłaci za to żółte światło.

 6. Kiedyś w Lublinie był taki biznesmen od systemów zabezpieczeń. Na łamach lokalnej prasy wypowiadał się na temat płynności ruchu w Lublinie. Dosłownie. Jak zapala się żółte światło to dobry kierowca powinien już być na środku krzyżówki. Może to ten sam?

 7. na zoltym sie nei wjezdza jak juz zjezdza ze skrzyzowania ukarac idiot

 8. Jestem na tym rondzie codziennie. Zawsze jak mam startuję i zjeżdżam z ronda zawsze patrzę w prawo czy jakiś debil nie ciśnie od Turystycznej. Zawsze. I wiele razy widziałem samochody w które zawaliłbym jak w omawianą fiestę. Najlepsze są ciężarówy wbijające się na żółtym na to skrzyżowanie. Chcesz przeżyć? Zero zaufania do innych użytkowników. Zero.

 9. Jak się nazywa najsztubp to nie będzie kary.

Kursy walut

 • USD 4.2156zł 0.39%
 • GBP 5.2074zł 0.27%
 • EUR 4.5242zł 0.47%
 • CHF 4.6634zł 0.58%

Polub nas