Turka: Utrudnienia w ruchu, po zderzeniu trzech aut

Spore utrudnienia w ruchu kierowcy napotkają na trasie Lublin – Łęczna. W Turce zderzyły się trzy samochody.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 9:30 w miejscowości Turka. Zderzyły się tam trzy pojazdy, ciężarówka i dwa samochody osobowe. Jak nas poinformowano, wszystkie auta jechały w stronę Lublina. Kierujący samochodem ciężarowym nie wyhamował i uderzył w tył znajdującego się przed nim pojazdu, ten z kolei uderzył w kolejne auto.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja. Pomocy medycznej udzielono dwóm osobom.

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Zablokowany jest pas jezdni w kierunku Lublina. Ruch odbywa się wahadłowo. Z obu stron tworzą się korki.

Informację o wypadku oraz zdjęcia otrzymaliśmy od czytelników – Dziękujemy!

2015-07-24 10:32:23
(fot. Nadesłane Julia)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. noo a jak! karetki tylko po to żeby stwierdzić uraz kręgosłupa szyjnego! za dwa miesiące pozew o zapłate 15 000 zł tytułem zadośćuczynienia i heja!!! a karetki mogą być w tym czasie potrzebne gdzie indziej !

  • Pan Sołtys z Lublina k/ Świdnika

   Ależ, Zlotyy ! – Musi być urzędowo stwierdzone, że ktoś kołatnął czerepem o zagłówek, a nie dostał w ten czerep bejsbolem, bo przyznasz, że i tak się zdarzało. 🙂

 2. W Wołominie na skrzyżowaniu dróg krajowych doszło do zderzenia czterech samochodów: BMW, Mercedesa, Audi i Lexusa. Pasażerowie mają niegroźne rany postrzałowe………:-)

 3. Tak jak w karambolu na a4 osobowka nagle zatrzymała się i ciężarówka nie wychamował. Apeluje do kierowców osobowek jeżeli jedziecie przed ciężarówką nie hamujcie gwałtownie, ani nie wymuszajcie pierwszeństwa. Ten samochód sam w sobie waży ponad 10 ton a z ładunkiem nawet 40. Droga hamowania takiego pojazdu lub zespołu pojazdów często jest 4 lub nawet 6 razy dłuższa niż samochodu osobowego z tej samej prędkości.

  • Polecam słownik. A kierowca jest zobowiązany poruszać się z taką prędkością że w razie konieczności powinien móc bezpiecznie zatrzymać pojazd.

 4. Uszkodzenia zerowe a służb nazjeżdżało jak do karambolu. Zastanawiam się, czy wynika to z braku sprecyzowania przez osobę dzwoniącą na 112 skali zdarzenia i ilości rannych osób, czy po prostu dyspozytorzy wysyłają „z zapasem”.

  • Wolałbyś aby do Ciebie przyjechali niepotrzebnie, czy żeby nie przyjechali a wymagałbyś pomocy ?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8066zł -0.18%
  • GBP 5.2908zł -0.14%
  • EUR 4.5829zł 0.17%
  • CHF 4.1809zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS