Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trzy osoby w szpitalu, w tym dziecko, po zderzeniu dwóch pojazdów w Dominowie (zdjęcia)

W piątek przed południem w Dominowie pod Lublinem doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala trafiły łącznie trzy osoby, w tym dziecko.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 12.00 w miejscowości Dominów pod Lublinem. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – lexus oraz volkswagen.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że oba pojazdy poruszały się w kierunku Lublina. W pewnym momencie, na wysokości skrzyżowania z ulicą Bażantową, doszło do zderzenia obu pojazdów.

W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dziecko. Wszyscy trafili do szpitala. Obecnie w rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, jeden pas jest zablokowany, pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać około dwóch godzin. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalania szczegółowych okoliczności zderzenia obu pojazdów.

PRZECZYTAJ

Droga krajowa nr 17 już przejezdna po zderzeniu ciągnika rolniczego z ciężarówką przewożącą drewno (zdjęcia)

8 komentarzy

  1. W bagażnikach rowery, bo kolarze spieszyli się na rajd rowerowy. Zatem nie ma się co dziwić, że dochodzi do zderzenia, gdy na skrzyżowaniu spotkają się dwie rowerowe ameby. Bez znajomości przepisów, bez tachografów, bez licencji.

  2. z układu aut ciężko wywnioskować, jak to się stało…

  3. Jak takie ameby radzą sobie w normalnym życiu, gdy nawet samochodem, przy dogodnej pogodzie, niewielkim natężeniu ruchu, przy niewielkiej prędkości doprowadzają do takich zdarzeń?

  4. SUV zawracając wjechał wprost pod niebieskiego vw który poruszał się w kierunku lublina zgodnie z przepisami.

  5. yyy ale jak to możliwe? ten suv-a zezłościł się, że ktoś za wolno jedzie i zajechał drogę? Jeżeli tak to chyba trzeba kogoś zaprosić na testy i egazaminy. A wogóle jeżeli ktoś nie panuje nad agresją na drodze nie powinien być woźnicą

  6. Nowych Lexusów na drogach jest teraz więcej niż starych BMW. I takie premium za kierownicą mamy.

  7. Co z tego, że w tym dziecko?
    Organizm jak organizm.

Dodaj komentarz