Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trzy osoby w szpitalu do zderzeniu dwóch pojazdów na trasie Łęczna – Włodawa (zdjęcia)

Łącznie trzy osoby trafiły do szpitala po wczorajszym zderzeniu dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 82. Najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Do wypadku doszło w środę około godziny 15:30 w Kołaczach w powiecie włodawskim, na drodze krajowej nr 82. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – osobowego oraz dostawczego.

Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Volkswagen LT, 53-latek z Puław, uderzył w tył pojazdu Chevrolet. Kierująca autem, 41-latka z gminy Hańsk, była w trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo.

Najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku zderzenia pojazdów obydwoje kierujący jak i pasażer volkswagena trafili do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Trzy osoby w szpitalu do zderzeniu dwóch pojazdów na trasie Łęczna – Włodawa (zdjęcia)

Trzy osoby w szpitalu do zderzeniu dwóch pojazdów na trasie Łęczna – Włodawa (zdjęcia)

Trzy osoby w szpitalu do zderzeniu dwóch pojazdów na trasie Łęczna – Włodawa (zdjęcia)

(fot. Policja Włodawa)

12 komentarzy

 1. Studętkom jezdem to se wiem, że...

  Takie ładne samochody se kasujom

 2. Skutek nowych/starych przepisów. Jeżeli nadal będzie się pozwalało kierującym na skręcanie w lewo, to takich wypadków będzie tylko więcej.
  Pora zlikwidować te bzdurne przepisy i zakazać skręcania w lewo. Na drogach szybkiego ruchu, także w prawo. Kierowcy są tylko ludźmi (piesi i rowerzyści to roboty) i zawsze może się zderzyć, że ktoś czegoś nie zauważy, zagapi się, albo straci przytomność.

  • jedźmy tylko przed siebie, nie skręcajmy nigdzie

   • Zobaczymy czy nadal będzie Ci do śmiechu, gdy w oczekiwaniu na skręt w lewo, wjedzie w Ciebie skacowany kierowca ciężarówką. Przeważnie można sobie tak trasę zaplanować, żeby skręcać w prawo.

    Na drogach szybkiego ruchu (S i A) wszystkie zjazdy (tj. skręty) zawsze są w prawo, więc nigdy nie dałoby się zjechać.
    Nie trzeba być geniuszem, żeby wywnioskować, że to co pisze jest na takiej samej zasadzie jak pomysł obowiązkowych kasków dla kierowców i pasażerów w odpowiedzi na obowiązkowe kaski dla pieszych czy rowerzystów.

   • Ale na pomysły czy wpisy o likwidacji przejść dla pieszych nie napisałeś, że zawsze można taksówką przejechać na druga stronę.
    To jest dokładnie ten sam poziom absurdu. Choć gdzieniegdzie PdP czasem się likwiduje, a nakaz skrętu w prawo jest także dość często wprowadzany.

 3. ,,41-latka z gminy Hańsk, była w trakcie wykonywania manewru w lewo” – JPRDL wibratorem? Trzymacie poziom.

 4. badziewiarz w wypasie ma zanic przepisy asfaltu, trzeba badziewiarza zutilizować

 5. Miałem kiedyś takie CHEVY szkoda autka taki amerykański klasyk:)

 6. Myślałem, że amerykańskie auta są bardziej odporne na zderzenia.

Z kraju