Trwają przygotowania do kolejnego Marszu Równości w Lublinie. Termin utrzymywany jest w tajemnicy 19:00 07-06-2021

W poniedziałek w godzinach popołudniowych organizatorzy Marszu Równości poinformowali, że prowadzone są przygotowania do tegorocznej edycji wydarzenia. Co więcej, liczą na obecność delegacji ambasad różnych krajów. Tutaj zaznaczono, że poza tym, iż będą gośćmi, to wpłyną też na bezpieczeństwo zgromadzenia.
Właśnie ze względów bezpieczeństwa, na razie data III lubelskiego Marszu Równości utrzymywana jest w tajemnicy. W tym przypadku organizatorzy wskazują, iż chodzi o homofobiczne podejście prezydenta miasta Krzysztofa Żuka, jak też próbę detonacji ładunku wybuchowego w trakcie poprzedniego marszu. Podkreślają jednak, że nikt ich nie powstrzyma.
Organizatorzy mają również nadzieję, że w wydarzeniu wezmą udział posłowie i posłanki a także senatorowie wszystkich partii opozycji. Tutaj także ma to na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa uczestników. Wskazano tu w szczególności na posłów z naszego regionu: Michała Krawczyka, Joannę Muchę, Włodzimierza Karpińskiego, Magdalenę Marek, Jana Łopatę oraz Jacka Burego.
(fot. lublin112)
Zastanawiam czy sie wybrac na ten marsz bo fajna imprezka a z drugiej strony dostać gazem po oczach jak dostałem niewinnie 2 lata temu to juz nie jest za fajnie. Kwestia do przemyslenia ale jaktto mówią jest ryzyko jest zabawa
Zaproście Jarosława ze swoją świtą.
Po co komentarze banujecie? Bez przeklenstw, wulgaryzmow, chyba po to jest mozliwosc komentowania zeby komentowac? A moze redakcja popiera propagowanie bezsensownych, wywolujacych agresje i kosztujacych nas wszystkich gruba kase pseudopochodow?
Jak Pan/Pani przeanalizuje to, co Pan/Pani napisał/a, to zrozumie dlaczego komentarz jest usunięty. Jeżeli nie rozumie, trudno.
Pozdrawiamy
Powiedzciebkiedy ten marsz to z domu wychodzić specjalnie nie będę. Zabawy z dewiantami mnie nie kręcą i bezpiecznie dla mnie i mojej rodziny jest po prostu siedzieć w domu