Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają poszukiwania zaginionego 17-latka. Nastolatek jest w trakcie leczenia AKTUALIZACJA

Na prośbę prawnego opiekuna 17-latka publikujemy apel dotyczący jego zaginięcia. Nastolatek dzisiaj rano oddalił się z ośrodka w Kazimierzu Dolnym, trwają jego poszukiwania.

We wtorek w godzinach porannych 17-latek oddalił się z Ośrodka w Kazimierzu Dolnym przy ul. Albrechtówka 5 (Ośrodek Terapii, Readaptacji i Socjoterapii „Powrót z U”), w towarzystwie innych podopiecznych.

– Chłopcy są w trakcie leczenia uzależnień, mogą być pod wpływem substancji psychoaktywnych lub alkoholu. W taką pogodę to szczególnie niebezpieczne. Proszę o kontakt z numerem 112 jeśli ktoś z Państwa zauważy ich gdzieś na ulicy. Jeśli to widzisz synu odpuść i wracaj do ośrodka, błagam Cię zanim coś złego się stanie i nie będę mogła już Ci pomóc – apeluje prawny opiekun 17-latka.

Informacje o miejscu przebywania chłopców należy zgłaszać na numer 112 lub do najbliższego komisariatu policji.

AKTUALIZACJA 

17-latek został odnaleziony, wczoraj dotarł do domu w Łodzi.

(fot. nadesłane)

5 komentarzy

  1. Na stok poszli.

    • Widać, że przeżył już więcej niż niejeden dorosły. Uważacie, że tego typu osoby da się całkowicie wyleczyć i przywrócić społeczeństwu, czy raczej takie ośrodki są głównie po to, aby uciszyć wyrzuty sumienia rodziców, że jednak próbują coś robić?

  2. To ilu ich było , można doprecyzować te informacje?

  3. Mogą być pod wpływem … jak to moga być?

Z kraju