Trwa śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny przysypanego burakami. Jego ciało znaleziono po dłuższym czasie

Potwierdzają się wstępne ustalenia dotyczące przyczyn śmierci mężczyzny na placu cukrowni Krasnystaw. Sekcja zwłok wykazała liczne obrażenia w obrębie głowy, na naczepie znajdowała się także jego krew.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności śmierci 59-letniego mieszkańca gminy Łopiennik Górny, który stracił życie na terenie cukrowni w Siennicy Nadolnej koło Krasnegostawu. W czwartek 10 października, w godzinach przedpołudniowych mężczyzna przyjechał na plac cukrowni z ładunkiem buraków odebranym od jednego z rolników. Rozpoczął rozładunek surowca.

Po pewnym czasie przebywające na placu osoby zainteresowały się stojącą ciężarówką z uniesioną przestrzenią ładunkową, obok której nikogo nie było. W pewnym momencie ktoś zauważył wystające z buraków elementy ubrania. Natychmiast ruszono mężczyźnie na ratunek i zaczęto ręcznie odrzucać buraki. Po dotarciu do poszkodowanego okazało się, że nie daje on oznak życia.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Lekarz stwierdził zgon 59-latka. Ponieważ mężczyzna miał liczne obrażenia głowy przyjęto wstępnie, że został on uderzony burtą naczepy a kiedy upadł, przysypały go buraki. Prokurator zadecydował o zabezpieczeniu ciała celem wykonania sekcji zwłok. Jej wyniki wstępnie to potwierdziły. Także przeprowadzone przez policyjnych techników czynności wykazały obecność krwi na tej części naczepy. Ponieważ nie było świadków zdarzenia, zabezpieczone zostały nagrania z kamer monitoringu, które mogły zarejestrować przebieg tego tragicznego w skutkach wypadku.

(fot. policja)

6 komentarzy

 1. „które mogły zarejestrowały” a co z tymi które nie mogły?

 2. Pewno burta się zablokowała , nie chciała się otworzyć mimo uniesienia naczepy , kierowca coś przy niej manipulował i wtedy doszło do wypadku . Takie rzeczy są niedopuszczalne przy uniesionej naczepie .

 3. Franio ci to wyjaśni.

 4. Dziwne,że franio i kuba jeszcze nie rozwiązali tej sprawy

 5. Śmierć na 1000 sposobów

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8359zł 1.04%
  • GBP 4.9195zł 0.89%
  • EUR 4.5055zł 0.57%
  • CHF 4.1902zł 0.82%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki