Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

W trójkę pobili i okradli bezdomnego

Biłgorajscy policjanci po pościgu zatrzymali troje sprawców rozboju. Dwóch mężczyzn i kobieta pobili i okradli na dworcu PKS w Biłgoraju bezdomnego mężczyznę.

W środę około godziny 23 na dworcu PKS w Biłgoraju dwóch mężczyzn i kobieta pobili i okradli bezdomnego 56-latka. Mężczyzna stracił dokumenty, pieniądze i część garderoby. Poszkodowany 56-latek był nietrzeźwy, miał w organizmie niespełna trzy promile alkoholu. Pobity mężczyzna podał policjantom rysopis sprawców.

– Mundurowi udali się we wskazany rejon, gdzie w okolicy dworca PKS zauważyli odpowiadającego rysopisowi mężczyznę w towarzystwie dwóch osób. Wszyscy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. To mieszkańcy Biłgoraja w wieku 39 i 34 lat oraz 28-letnia mieszkanka gminy Biszcza. Wszyscy, jak wykazał policyjny alkomat, znajdowali się w stanie nietrzeźwości. W chwili zatrzymania mieli przy sobie skradzione poszkodowanemu przedmioty – informuje st.sierż. Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

W czwartek cała trójka usłyszała zarzuty. Biłgorajscy policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskiem o zwrócenie się do sądu o zastosowanie wobec nich środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

2017-08-04 15:28:29
(fot. Policja Biłgoraj)

11 komentarzy

 1. 15 lat w kamieniołomie powinni dostać jako wyrok!

 2. Dobry koleś, widać że ostro wytrenowany, skoro przy 3 promilach bezbłędnie podał rysopis.

  PS. do pana dziennikaża: „miał w organizmie niespełna trzy promile alkoholu” – „niespełna” używa się jeśli liczba jest mała, np. „dziennikarz zarabia niespełna 1000 zł na rękę”. w tym przypadku 3 promile to dość duża wartość, więc lepiej stylistycznie brzmiałoby „niemal”, np. „prezes zarabia niemal 100 000 zł na rękę”. To zresztą (tym razem) nie tylko lokalna przypadłość L112, często ten błąd słychać też w radio czy telewizji. Np. „Dług Lublina wynosi niespełna miliard trzysta milionów”, faktycznie, tyle co nic. 😉

  • Sam zainteresowany kiedy podobno trochę przetrzeźwiał był bardzo zainteresowany czy miał niespełna trzy promile,czy niemal. To bardzo ważne dla niego i prosi autora posta o niezwłoczny kontakt. Osobisty,bo telefonu nie posiada,miejsce-dworzec PKS w Biłgoraju.

  • Prosty jesteś jak ch.. Czepiasz się szczegółów, zajmij się sadzenieniemu starej konta ????

 3. Czyżby bimmer nie miał na rope do swojego e60 ….ha ha ha

 4. No facjaty faktycznie ruszone zębem, bynajmniej nie czasu lecz pewnie upodobań do spożywanych trunków..
  Ale żeby czepiać sie osoby bezdomnej, okraść ja i pobic…?
  Najwyzszy wymiar kary. Ja żądam.. Niech będzie jako przykład.. Hehe
  Ciekawe jak wtedy wyglądałby ich gęby, kiedy usłyszeliby taki wyrok… 12 lat.. Heheheheheh

 5. 34, 39, 28. Wszyscy wyglądają jakby mieli co najmniej z dychę więcej.

 6. Ta wśrodku ma gębe jak latryna, a cielsko jak szmbiarka.