690 680 960

Trojaczkowice: Zderzenie fiata z chryslerem. Kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia

Nie ma już utrudnień po porannym wypadku na krajowej 19. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do wypadku doszło w środę tuż przed godziną 8 rano w miejscowości Trojaczkowice. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: fiat oraz chrysler. Jak nas poinformowano, kierująca fiatem seicento młoda kobieta, wyjeżdżając z lokalnej drogi od strony Radawca Dużego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się drogą krajową od strony Lublina chryslerowi. W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów.

Siła zderzenia była tak duża, że oba pojazdy zatrzymały się w przydrożnym rowie, fiat z jednej strony, chrysler z drugiej. Na miejscu zdarzenia interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Żeby wydobyć kierującą z wraku fiata, ratownicy musieli użyć narzędzi hydraulicznych.

Kobieta została przetransportowana do szpitala w Lublinie. Doznała m.in. obrażeń głowy oraz licznych urazów. Kierującemu chryslerem mężczyźnie nic się nie stało. Oprócz nich, w pojazdach nie było pasażerów. Kierujący byli trzeźwi.

Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają teraz dokładne okoliczności wypadku. Przez blisko dwie godziny ruch krajową 19 Lublin – Kraśnik był znacznie utrudniony. Wyznaczono objazd przez Radawczyk.

Wkrótce więcej zdjęć z miejsca zdarzenia.


2014-10-22 09:46:02
(fot. lublin112.pl)

17 komentarzy

 1. Kiedy coś zrobią z tym skrzyżowaniem??? Nie ma tygodnia bez wypadku, a tam naprawdę nie ma możliwości bez ryzyka włączyć się do ruchu na 19-tkę

  • Z tym skrzyżowaniem? Co najmniej od Sobieszczan ciężko jest się w 19-tkę wbić.

   • Oj tak. Jechałam dzisiaj ok 7 rano 19 od Lublina w kierunku Kraśnika i cały czas mijałam sznur samochodów także niezły spryt trzeba mieć, żeby się gdzieś wbić…

  • Tam nie ma co robić. Tylko trzeba chwilę poczekać. Ale po co czekać jak można wymusić

  • Z tego co napisano w artykule wynika, że babka wjechała sobie na 19-tkę bez upewnienia się czy może. Tam, zamiast oznakowania poziomego informującego o obowiązku ustąpienia pierwszeństwa przejazdu (bo na znaki pionowe na tym skrzyżowaniu, biorąc pod uwagę liczbę wypadków, nikt chyba uwagi nie zwraca) powinna być oczojebna biała linia ciągła i wielki napis STOP na jezdni. ewentualnie znane już z innych skrzyżowań wypukłe, czerwone „tłuczki” na jezdni. Mam nadzieję, że pani z Fiata po tej kolizji zostaną co najwyżej złe wspomnienia. Dobrze by było, gdyby odrobiła pracę domową z tej życiowej lekcji i następnym razem nie wyjeżdżała swoim samochodem na krajówkę jak furmanką ze stodoły 🙂

  • fątaś zwyczajny od szlafmycy

   ita i podobnie myślący – A nie jest to przypadkiem tak jak w przysłowiu mówiącym, że garbatemu to i proste dzieci przeszkadzają.
   Można też jeszcze przypomnieć o księżniczce na ziarnku grochu…

 2. jak już to seicento, choć i tak to praktycznie to samo tylko inaczej wygląda trochę

 3. Cienias ale rozpierduche z Chryslera zrobił ;d

 4. Uuuu ale babka zabuli za chryslera. Ale co jak co w godzinach szczytu nie ma możliwości wyjechania na 19stkę z tego skrzyżowania i jak zwykle trzeba liczyć na uprzejmość innych kierowców, których jest coraz mniej.

 5. Zabuli ubezpieczyciel z OC tak samo jak za każdy inny samochód średniej klasy z napompowaną karoserią. Niestety to prawda, b. ciężko się włączyć do ruch na 19-kę.

 6. ******** was doszczętnie ruch akurat o 8 rano w stronę kraśnika jest nie wielki. poczekać nikomu korona z głowy nie spadnie i trzeba respektować przepisy ruchu a nie ******* się wszędzie od tak.
  napiszcie że kierująca była zwyczajną pierdołą że nie widziała samochodu jadącego z lewej strony

  • ech słoneczko. Jaka ty mądra jesteś, wszystko w życiu przewidująca, wiedząca. Żebyś się kiedyś nie zdziwiła i nie została taką samą pierdołą.

   • Pewnie już była i zna się na rzeczy dlatego tak piszę. 😀 Wypowiedzi ludzi bez prawa jazdy są boskie, ile to wy wiecie o przepisach o wypadkach, kolizjach, a jakie ego macie o sobie, pojeździcie trochę to pogadamy.

   • normalne pajace z was. mieszkam w tej okolicy od urodzenia czyli od 30lat a prawo jazdy mam 12lat więc wiem co piszę. trzeba byc naprawdę ułomnym żeby wjechać pod samochód jadący z lewej strony na tym skrzyżowaniu. skrzyżowanie to akurat jest proste, bardzo dobra widoczność z jednej jak i z drugiej strony. nie jest tam jakieś wielkie oczekiwanie jak w konopnicy. trudniej jest wyjechać jadąc od bełżyc w stronę lublina .
    Nawet jakby były światła na każdym skrzyżowaniu to i tak zawsze będzie sporo debili jadących na póżnym żółtym. włączanie się do ruchu z tego skrzyżowania wyjątkowo pokazuje że osoba powodująca wypadek nie powinna nigdy dostać prawa jazdy !!

 7. Skoro widziałaś to czemu nie przybiegłaś udzielić pierwszej pomocy?

 8. koleżanko kultury bo jesteś żenująca

 9. Po drugie na jakim, ***** stopie ?

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas