Tragiczny wypadek z udziałem pieszego. Nie żyje 43-latek

Wczoraj po południu w Suchowoli doszło do tragicznego wypadku z udziałem pieszego. Nie żyje 43-latek potrącony przez daewoo.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 16:30 w miejscowości Suchowola w powiecie zamojskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem osoby pieszej.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku ustalili, że 58-latek kierujący samochodem marki Daewoo, jadąc od strony Zamościa w kierunku Krasnobrodu, na łuku drogi nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i potrącił idącego chodnikiem 43-letniego mieszkańca gminy Adamów, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego. Niestety pieszy w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierujący daewoo był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

(fot. Policja Zamość)

Zobacz również

3 komentarze

  1. klacz (w tym przypadku bez hihi)

    Ałaaa.. i amen.

  2. Szkoda człowieka ale i tak najgorsi są jeżdżący po chodniku na hulajnogach… to dopiero zagrożenie… masowo eksterminują pieszych…

  3. Żeby tylko prawa jazdy nie zabrali człowiekowi – to byłaby tragedia, bo zabić człowieka samochodem zdarza się nawet najlepszym.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi