690 680 960

Tragiczny wypadek z udziałem pieszego. Nie żyje 43-latek

Wczoraj po południu w Suchowoli doszło do tragicznego wypadku z udziałem pieszego. Nie żyje 43-latek potrącony przez daewoo.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 16:30 w miejscowości Suchowola w powiecie zamojskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem osoby pieszej.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku ustalili, że 58-latek kierujący samochodem marki Daewoo, jadąc od strony Zamościa w kierunku Krasnobrodu, na łuku drogi nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i potrącił idącego chodnikiem 43-letniego mieszkańca gminy Adamów, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego. Niestety pieszy w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierujący daewoo był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

(fot. Policja Zamość)

3 komentarze

  1. klacz (w tym przypadku bez hihi)

    Ałaaa.. i amen.

  2. Szkoda człowieka ale i tak najgorsi są jeżdżący po chodniku na hulajnogach… to dopiero zagrożenie… masowo eksterminują pieszych…

  3. Żeby tylko prawa jazdy nie zabrali człowiekowi – to byłaby tragedia, bo zabić człowieka samochodem zdarza się nawet najlepszym.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli