Tragiczny wypadek w Łukowej. Nie żyje pasażer audi, kierowca pojazdu nietrzeźwy

W sobotę po południu w miejscowości Łukowa doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Droga wojewódzka nr 849 jest całkowicie zablokowana.

W sobotę około godziny 15 w Łukowej w powiecie biłgorajskim, na drodze wojewódzkiej nr 849, doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy – osobowy marki Audi i bus marki Opel. Policjanci informują, że nie doszło do zderzenia obu samochodów. Kierujący audi poruszał się drogą z pierwszeństwem w kierunku Woli Obszańskiej, zaś bus wyjeżdżał z drogi podporządkowanej.

Jak nam przekazano, kierowca audi w pewnym momencie zjechał z drogi do rowu, a następnie pojazd z powrotem znalazł się na drodze. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 22-letni pasażer tego pojazdu.

Serwis bilgorajska.pl informuje, że po przebadaniu alkomatem 22-letniego kierowcy audi okazało się, iż miał on w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności wypadku. Droga w miejscu zdarzenia nadal jest nieprzejezdna. Ruch kierowany jest na objazdy.

(fot. nadesłane Malwina)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Ale jak go przebadali alkomatem juz niezywego?

 2. „W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy – osobowy marki Audi i bus marki Opel. Policjanci informują, że nie doszło do zderzenia obu samochodów”. Czyli co się stało bo nie rozumiem. W zdarzeniu udzial brały dwa pojazdy ale w sumie Opel nic nie zrobił, natomiast Audi wjechało do rowu, przejechało się trochę, wjechało spowrotem na jezdnię i pasażer umarł. Mam przez ten opis wydedukować, że Opel wymusił pierwszeństwo przez co kierowca Audi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu tam „coś” się wydarzyło w wyniku czego zmarł pasażer Audi? Czy pasażer miał zawał bo się przestraszył?

  • Jutro zapewne będzie więcej szczegółów tego zdarzenia. Materiał powstawał, kiedy na miejscu trwały czynności. Wstępnie wiadomo, że kierowca busa mógł przyczynić się do zdarzenia, ale czy się przyczynił wyjaśni to policyjne śledztwo.

  • Jeśli nie miał zapiętych pasów, to przy gwałtownym manewrze mógł uderzyć się skronią albo mogło dojść do bocznego przerwania rdzenia, od lżejszych rzeczy ludzie umierali. A jaki w tym udział miał bus? Myślę, że „przestraszył” kierowcę, ale skoro był upojony alkoholem, to równie dobrze mógł się i własnego cienia przestraszyć…

 3. zapewne bus wynurzył nosa ,kiero audi gwałtownie odbił w lewo i poszło….

 4. Gdyby były kary za jazdè po pijaku,to może by się jeden z drugim zastanowił czy jechać

 5. Ludzie on wyleciał z auta i go zgniotło… auto wpadło w rów po czym wróciło na jezdnie i uderzyło w betonowy przepust… Patryk [*]

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online