Tragiczny wypadek w Łęcznej. Nie żyje kobieta kierująca audi (zdjęcia)

Tragiczny w skutkach okazał się poranny wypadek w Łęcznej. Na drodze krajowej nr 82 pojazd ciężarowy zderzył się z pojazdem osobowym. Droga w miejscu wypadku nadal jest zablokowana.

Do wypadku doszło w środę rano na drodze krajowej nr 82 w Łęcznej, na trasie Lublin – Włodawa. W rejonie mostu na Wieprzu zderzyły się dwa pojazdy – ciężarowy i osobowy.

Jak poinformowała nas sierż. szt. Izabela Zięba z Komendy Powiatowej Policji w Lublinie, 26-letnia mieszkanka powiatu włodawskiego, jadąc w kierunku Lublina, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem marki Audi i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzyła się z pojazdem ciężarowym, kierowanym przez 32-latka z powiatu łęczyńskiego. W wyniku zderzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierujący pojazdem ciężarowym był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazd przez Rossosz do drogi wojewódzkiej nr 829. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 12:00.

(fot. MW, Policja Łęczna)

Zobacz również

67 komentarzy

 1. Wcale nie musiała jechać szybko, wystarczy 70km/h i kierowca wanny tyle samo, do tego waga ciężarówki z 40x większa to jakby przywalic w mur betonowy 130 km/h … wystarczy. RIP.

 2. Dziewczyna miała 26 lat, była fizjoterapeutą, pewnie jechala do pracy. Pomogła bardzo wielu ludziom… Gdyby nie zginęła pewnie wielu jeszcze by pomogła. Odrobina refleksji i opamiętania ludzie. Pochylcie się czasem nad ludzkim losem

  • To ona nie mieszkała w Warszawie?

  • gdyby jechała wolniej, dalej mogłaby pomagać. ja jej nie kazałem jechać szybciej niż fizyka pozwala. zastanów się nad takim bronieniem za wszelką cenę, bo jej już nie pomożesz, ale innym de*ilom jeszcze można do rozsądku przemówić…

 3. brak umiejętności, brak myślenia – szczęście w nieszczęściu, że trafiła na większego i zabiła tylko siebie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8014zł -0.13%
  • GBP 5.2376zł -0.26%
  • EUR 4.5546zł -0.01%
  • CHF 4.1198zł -0.52%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja