690 680 960

Tragiczny wypadek w warsztacie samochodowym, nie żyje 30-latek

Wczoraj na jednej z posesji w gminie Sosnówka doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje 30-latek, który doznał obrażeń ciała po wybuchu puszki z rozcieńczalnikiem.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek po godzinie 14 na jednej z posesji w gminie Sosnówka w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o eksplozji, w wyniku której obrażeń ciała doznał 30-letni mężczyzna.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili wstępnie, że 30-letni mieszkaniec posesji, wykonując prace w swoim warsztacie samochodowym, podgrzewał na metalowym piecu puszkę z zawartością rozcieńczalnika w sprayu. W pewnym momencie doszło do eksplozji puszki, która następnie raniła mężczyznę.

Pomimo prowadzonej reanimacji 30-latek zmarł. Na miejscu wypadku pracowali policjanci dochodzeniowo – śledczy, wykonali czynności procesowe mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratora prowadzą wiszniccy policjanci.

(fot. Policja Biała Podlaska)

18 komentarzy

  1. Franiu nie produkuj się i nie wymyślaj nieistniejacych problemów jak prokuratorzy .To zdarzenie z maszynistą szynobusu to sprawa pokazywana zdaje się z interwencji Polsatu ,gdzie wszystko jest jasne i oczywiste gdzie nasz wymiar „sprawiedliwosci tylko się skompromitował , nie po raz pierwszy zresztą i ostatni . Maszynista nie jest na pewno winien ,Nie oglądałeś to się nie wypowiadaj

  2. u nas w firmie chłopaki wymieniali okna drewniane na plastiki w listopadzie .było zimno więc postanowili podgrzać piankę na piecu elektrycznym postawili i zapomnieli jak pierdzielło to wyrwało drzwi i 2 okna całe szczęście że nikogo nie ubiło i udało się bez pierdla ale straty materialne to ponieśli bardzo duże i tyle kosztuje bez- myślność

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt