Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek przy wycince drzew. Mężczyzna zginął na miejscu (zdjęcia)

W sobotę przed południem w miejscowości Gorajec Zastawie doszło do tragicznego w skutkach wypadku w trakcie wycinki drzew. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez spadający konar.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 12.00 w miejscowości Gorajec Zastawie w gm. Radecznica w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku podczas prac przy wycince drzew.

Na miejscu interweniowała straż pożarna ze Szczebrzeszyna, Radecznicy i Latyczyna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Na miejscu ratownicy zastali poszkodowanego mężczyznę, który został przygnieciony przez spadający konar.

Niestety jego życia nie udało się uratować. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Tragiczny wypadek przy wycince drzew. Mężczyzna zginął na miejscu (zdjęcia)

fot. PSP Zamość\kpt. Radosław Tchórz

 

Tragiczny wypadek przy wycince drzew. Mężczyzna zginął na miejscu (zdjęcia)

fot. PSP Zamość\kpt. Radosław Tchórz

20 komentarzy

 1. Taki był wyrok natury. To kara za wycinanie drzew. Mam nadzieję że takich ofiar będzie coraz więcej. Należy uświadamiać społeczeństwu jak wiele dobrego dają nam żywe rosnące drzewa.

  • Pani chyba nie ma pojęcia co Pani pisze
   Ogrzewanie domu drzewem to nadal jedyne rozwiązanie w wielu Polskich rodzinach
   Mam nadzieję że nic złego się Pani nie stanie, za takie słowa obrazy

   • Jesteś rzecznikiem denata że tak piszesz? Skąd wiesz że do ogrzewania a nie ścinał dla zabawy albo na mebelki? Miliony drzew jest pochopnie wycinane dziennie a ludzie nie zdają sobie z tego sprawy.

    • Na pewno ścinał dla zabawy, nie miał co robić, zaprosił kumpla, wlał ropę do traktora, pojechali do lasu i cięli dla zabawy. jprdl.

     • A skąd wiesz że tak właśnie nie było? Na TVN tak mówili? Od tej propagandy POwskiej ryją się ludziom dekle. Gdyby nie te drzewa to byś zdechł z braku tlenu na ziemi.

     • lokalny gamoń a czasami i drwal

      Ty głupia jesteś babo czy co innego?? Człowiek z nudów takich robót nie robi, ale taka ameba jak ty tego nie pojmie

    • Ty jesteś cała głupia czy tylko głowe masz glupia

  • Zgłoś się do abramowic jak drzewo jest dla ciebie ważniejsze od człowieka.

  • kolejna chora na głowę, czemu nie śpisz w lepiance?? tylko w nie ekologicznym budynku, przykrytym nie ekologiczną blachą, pewnie dom z drzewa, i opalany drzewem, lub nie ekologicznym gazem, bo przecież tobie wolno. takich jak ty trzeba izolować w pokojach bez klamek, żeby się nie rozmnażali. bo zero pojęcia a szczekasz najwięcej.

 2. ekolożka -puknij się w czółko ,najlepiej drewienkiem

 3. Nie ważne że nie żyje . Ale dla czego ścinał. Ludzie czy wy słyszycie siebie. Czy w tym po pieprzonym kraju już nikt nie jest normalny

 4. Znam tych ludzi,mieszkam w sąsiedniej miejscowości 2km od zabitego,Pojechali rodzinnie ściąć dużego jednego buka w swoim losie by mieć na opał na zimę i stała się tragedią ,jest tak okropnie niedostępny teren i zapewniam panią ekolozke że żadnej szkody nie zrobili środowisku,przy tak dużej liczbie lasów pol i terenów zielonych.Wy mieszczuchy w mieście inspiracji to dopiero robicie szkody,wycinacie multum drzew,wycinacie,zadrzewienia,tam gdzie łąki i pola stawiacie bloki,zalewanie tereny asfaltem i kostką brukową

 5. I w lecie przez te kolejne asfalty,kostki brukowe jest 5 stopni cieplej w czasie upału, niż u mnie na wsi i ogólnie duchota,nie ma świeżego powietrza jak na wsi ,które to to powietrze tworzą lasy,tereny zielone,bagna ,

 6. I w lecie przez te kolejne asfalty,kostki brukowe jest 5 stopni cieplej w czasie upału, niż u mnie na wsi i ogólnie duchota,nie ma świeżego powietrza jak na wsi ,które to to powietrze tworzą lasy,tereny zielone,bagna ,

 7. Mieszkam w tej samej miejscowości i po wpisie Ekonibylożki następnym razem zamiast ściąć 2 drzewa zetnę 3. Jeśli dla takich dziwolągów drzewo ważniejsze niż człowiek to jak świat ma być normalny. Wyrazy współczucia dla rodziny.

 8. Ekolozka dobra rada nim coś głupiego napiszesz wes młotek walnij się nim w czolo i pomysł coś żeś napisała zidiociala miejska amebo od tego opier już się wam w tych pustych łbach przewraca krowa truciciel mleko jest szkodliwe mięsa nie jeść drzew nie wycinać itd itd wali wam już czy co takich jak ty to do kamieniołomów na 10 lat wtedy może zmądrzeją

 9. W tej okolicy lasy chłopskie w dużej mierze tak wyglądają.Dużo parowów, strome zbocza o tragedię nietrudno.Dlatego ja od kilku lat mimo , że posiadam 2ha własnego lasu, zmieniłem kocioł i palę tylko i wyłącznie węglem.Drożej wychodzi ale państwo dopłaciło najpierw do kotła potem do węgla.Las niech sobie rośnie.

Dodaj komentarz

Z kraju