Sobota, 13 lipca 202413/07/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na trasie Lublin – Rzeszów. Jedna osoba nie żyje

Policjanci ustalają okoliczności wczorajszego, tragicznego wypadku na trasie Lublin – Rzeszów. W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy ciężarowe i osobówka. Niestety nie udało się uratować życia 65-latka kierującego osobowym volkswagenem.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem na drodze S19 na trasie Lublin – Rzeszów, w miejscowości Nienadówka w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, w gminie Sokołów Małopolski. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pojazdu osobowego raz dwóch ciężarówek.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem, 65-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem marki DAF, kierowanym przez 61-letniego mieszkańca Biłgoraja, po czym wjechał do rowu. Po zderzeniu z osobówką, kierujący DAF-em zderzył się jeszcze z jadącym w kierunku Rzeszowa samochodem ciężarowym, którym kierował 29-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego.

Pomimo przeprowadzonej reanimacji, życia mężczyzny kierującego volkswagenem nie udało się uratować. Pasażerka volkswagena z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci ustalili, ze kierowcy obu samochodów ciężarowych byli trzeźwi. Na miejscu wykonywane był policyjne czynności pod nadzorem prokuratora.

6 komentarzy

  1. a gdzie koment pie**olnietego jozewa f. o zawodowcach ?

    • Twoje problemy mnie nie interesują. Tu nie zawinił zafodowiec bo jechał albo na magnesie, albo nachlany albo mu się przysnęło bo w nocy cieciował.

  2. Raczej koment o tej niezwykle przemyślanej drodze przed Rzeszowem….

  3. Kierowca osobówki zanim się zderzył zjeżdżając na drugi pas już nie żył szczypawki widać działają

  4. Na ekspresówce zjechał na co…? Na przeciwległy pas…?

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport