Tragiczny wypadek na krajowej 76. Honda uderzyła w drzewo, nie żyje 19-latek

W poniedziałek późnym wieczorem doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 76. Jedna osoba nie żyje po tym, jak pojazd osobowy uderzył w przydrożne drzewo.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 23 w miejscowości Wólka Zastawska na drodze krajowej nr 76, na trasie Łuków – Stoczek Łukowski w powiecie łukowskim.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Na miejsce zdarzenia zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-latek kierujący pojazdem marki Honda, którym podróżowały łącznie trzy osoby, stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia kierujący oraz 18-letnia pasażerka odnieśli obrażenia ciała i zostali przetransportowani do szpitala. Kierowca relacjonował policjantom, że na mokrej jezdni stracił panowanie nad swym pojazdem i że jechał za szybko.

Podróżujący w pojeździe 19-latek z gminy Stoczek Łukowski w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga krajowa nr 76 przez kilka godzin była zablokowana.

(fot. Policja Łuków)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Studętkom jezdem, to wiem, że...

  Jak daleko od drogi rosło to nieszczęsne przydrożne drzewo ???

 2. Biorac pod uwagę wiek kierowcy i pasażerów ,to w zasadzie typowe zdarzenie drogowe ,wpisujące się dokładnie w statystyki kto powoduje najwiecej wypadków śmiertelnych

  • Może i niedorozwoje powodują najwięcej, ale przynajmniej nie „zamulają” na drodze.
   Ale gdy już „zamulą”, to droga przez kilka godzin zablokowana.

 3. wyzwolił sie na mężczyzne

 4. Droga osobo która piszesz te mierne artykuły, najpierw zdobądź PRAWDZIWE informacje a potem weź się do pisania. 50% z tego artykułu to nieprawidłowe informacje………

  • Informacje pochodzą od rzecznika policji, więc prosimy się tak nie emocjonować. Cytujemy: „Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj na DK76. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-latek kierujący hondą zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący i pasażerka trafili do szpitala z obrażeniami ciał. Natomiast 19-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu.”

   Szanowna Pani bazujemy na ustaleniach policji pracującej na miejscu zdarzenia, a nie na plotkach.

   Pozdrawiamy

  • Już się pojawiła specjalistka od wypadków, co ma swoją wersję zdarzeń. To nic, że wszystkie media piszą to samo, policja informuje to samo, ale ona ma inną wersję. To nie była honda, to nie było drzewo, to nie był kierowca i 2 pasażerów, to nie był 20 i 19 latek i 18 latka, ona ma swoje informacje i koniec, nie przetłumaczysz. Skąd takie ludzie się biorą co?

 5. jego honda szybsza niż wygląda, prawda to że hondy civic odpala się przy silniku z szarpaka?? tak to mniej wiecej chodzi, moja kosiarka lepiej chodzi niż to coś

  • Która ma zapewne silnik Hondy 🙂
   HONDA jest największym producentem silników spalinowych na świecie.
   A Civic w zeszłym roku był 4 najlepiej sprzedającym się samochodem na świecie . Sprzedali 820tys szt….

 6. i jak zwykle, pasażer zginął. w 90% kierowcy się udaje wywinąć…

 7. honda civic nie jedzie i nie wygląda, kto tego ping ponga kupuje. potrzebny szarpak od civika w kosiarce mi się linka urwała XD

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Uroczyste poświęcenie wozu bojowego w Żabnie
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
W najbliższą sobotę w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędzie się „Potańcówka”
Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy