Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na krajowej 19. Mieszkaniec Lublina trafił do aresztu (zdjęcia)

W minioną sobotę na drodze krajowej nr 19 w Sokołowie Małopolskim doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła jedna osoba. Kierowca audi, 38-latek z Lublina, nie miał prawa jazdy.

Do zdarzenia doszło w sobotę 20 października na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Sokołów Małopolski, na odcinku pomiędzy Rzeszowem a Niskiem.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że jadący w kierunku Lublina, kierujący audi, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z volkswagenem touranem. W wyniku zderzenia, 36-letni mieszkaniec Rzeszowa, kierujący volkswagenem zginął na miejscu. Kierujący audi, 38-letni mieszkaniec Lublina oraz 23-letnia pasażerka zostali przewiezieni do szpitala.

Jak informuje serwis nowiny24.pl, przy 38-latku zostały znalezione środki odurzające. Co więcej mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Sprawę wypadku wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie. 38-latek został aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Oprócz tego mężczyzna będzie odpowiadał za brak prawa jazdy oraz posiadanie substancji psychoaktywnych.

(fot. nadesłane Kamil – dziękujemy!)

8 komentarzy

 1. Wracasz do rodziny po pracy, a tu idiota bez prawka, wbija ci na czołowe. Mam nadzieję na maksymalny wyrok kary.

  • Podróbka Zuzy, Leny itd.

   Dlaczego takie głosy nie pojawiają się gdy „wracasz rowerem czy piechota do rodziny po pracy, a tu idiota z prawkiem lub bez prawka wbija ci na przejazd rowerowy gdy prawidłowo przejeżdżasz albo na przejście dla pieszych gdy prawidłowo przechodzisz po tym przejściu.
   Wtedy jest coś o świętych krowach, bezmyślnych pedalarzach, cmentarzach pełnych tych co mieli pierwszeństwo itp.

   Ja zawsze, gdy jedzie coś z naprzeciwka zjeżdżam z drogi (na pobocze, na trawę, do rowu). I tego samego uczę swoje praprawnuki. Dzięki temu żyjemy i mamy się dobrze. Tego samego życzę wszystkim myślącym. Lepiej 1000 razy zjechać z drogi, ale przynajmniej żyć niż raz nie zjechać i dać się zabić. Co mi po pierwszeństwie.

   • Hmm dobre pytanie, myślę, że jest to często spowodowane brakiem myślenia u rowerzystów i pieszych (u kierowców też spotykane). Wielokrotnie widziałem absurdalne zachowania tego rodzaju użytkowników dróg.
    Zgadzam się, co do drugiej części twojego komentarza, lepiej puścić/ustąpić, niż doprowadzić do wypadku.

 2. Pasażerce taki sam wyrok postawić należy !!!!

 3. Chyba „przedstawić”, ale mogę się mylić.

 4. Wpiszcie sobie w Google: K**** W archeolog fotograf Lublin, to sobie zobaczycie sprawcę. Powninno się upublicznić wizerunek tego Pana jak na Słowacji https://youtu.be/frPtmyISqeY

Z kraju