Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 835. Nie żyje młody mężczyzna (zdjęcia)

W niedzielę nad ranem na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje młody mężczyzna. Droga w rejonie zdarzenia nadal jest zablokowana.

34 komentarze

  1. W du… oczy i takie oto efekty. Na mieście często takie same manewry można spotkać, tylko prędkość mniejsza.

    • Ogromna tragedia a Ty takie rzeczy wypisujesz? Nie życzę nikomu takiej sytuacji. Pomyśl jak czuje się rodzina, znajomi chłopaka. Pomyśl też 2 razy zanim napiszesz coś przykrego. Kto znał chłopaka ten wie jaki był, a kto nie to proszę nie pisać głupot. Myślę, że gdyby zginął Ci ktoś bliski to takich komentarzy byś nie pisał.
      Empatii i szacunku.

  2. Widzę, że zebrało się tu grono samych specjalistów! Ciekawi mnie jedynie czy wy jeździcie tak idealnie, według kodeksu? On był bardzo dobrym kierowcą, bezwypadkowym, bezmandatowym. Nawet nie jechał szybko. Zgubiła go chwila nieuwagi. Jeżeli, nie macie nic mądrego do napisania to lepiej nie piszcie nic, bo znieliscie mojego brata.

  3. Czy ktoś może powiedzieć skąd był ten chłopak, wydaje mi się że widywałem to auto w okolicy

  4. gówniarz plus samochód i tragedia gotowa

  5. Jeżdżę codziennie tamtędy do pracy. Mijałem się z tą ciężarówka nie raz i nie dwa. Na pewno przepisowych 70 tam nie jechał. Szkoda chlopaka, chwila jego nieuwagi. Najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny.

Z kraju