Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej. Nie żyje pieszy potrącony przez BMW (zdjęcia)

We wtorek wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 836 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje mężczyzna potrącony przez pojazd osobowy.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 18 na drodze wojewódzkiej nr 836 w miejscowości Osowa, na trasie pomiędzy Bychawą a Piotrkowem. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem pieszego.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 34-latek kierujący pojazdem marki BMW jadąc w kierunku drogi wojewódzkiej nr 835 potrącił znajdującego się na jezdni pieszego. W wyniku odniesionych obrażeń 55-latek poniósł śmierć na miejscu.

Droga w rejonie wypadku jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 21.

(fot. lublin112.pl)

33 komentarze

 1. Na wsiach to standard mieszkańcy chodzą i jeżdżą po drogach jak chcą i potem czepiają się BMW, odblaski pokupować sobie i światłą do rowerów. Policji to tam nigdy nie widać.

 2. BMW odłącza mózg kierowcy , jak nie odłączy , nie uruchomisz silnika . Taki Brain lock , montowany fabrycznie .

 3. Może to Bimber bo coś Cicho

 4. jak się czyta te wasze wszystkie teksty to aż żal, 112 widzę, że też zamiast napisać ważne informacje to wszystko uogólniacie. Czego nie jest napisane, że zbiegło się pełno ludzi nikt nawet do tej osoby nie podszedł ani nie zadzwonił po służby. Jedyna osoba, która trzeźwo myślała w tej sytuacji to właśnie kierowca bmw zadzwonił odrazu po pogotowie, będąc na lini wykonywał reanimacje. O takich rzeczach nie piszecie a szkoda bo bylibyście bardziej wiarygodni. Pozdrawiam

  • O tych i o wielu wielu innych. Pewnie tak jak wszędzie – oszczędności – powodujące brak dostatecznego czasu na zbadanie tematu przez redaktora.

   • Od ustalanie okoliczności jest policja i prokuratura. W tym przypadku nikt z redakcji nie jest od tego, aby na miejscu, w nocy, na środku ulicy przesłuchiwać uczestników zdarzenia na potrzeby artykułu.
    Pozdrawiamy

 5. mandaty dla zarządców dróg za nie oświetlone przejście?

  Nie to przecież Polska, tutaj nawet nie ma takiego obowiązku, tutaj przejście może być nawet na nie oświetlonej 4 pasówce szybkiego ruchu

  Za to Morawiecki ma świetny plan, pierwszeństwo pieszych przed przejściem.

  • kierowca ma zachować szczególna ostrożność
   jak nie baranie nie rozumiesz co to znaczy to ci tłumacze: noga z gazu i jeśl itrzba to zwolnić do 40

 6. znowu BMW, co 2 artykuł to BMW…..strasznie dużo buraków jezdzi tymi szrotami

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!