690 680 960

Tragiczny wypadek na drodze krajowej. Jedna osoba nie żyje, trasa Łęczna – Włodawa zablokowana

W środę po południu na drodze krajowej nr 82 doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Jedna osoba nie żyje, jedna zaś została ranna.

Do wypadku doszło w środę około godziny 14 w miejscowości Urszulin w powiecie włodawskim. Na drodze krajowej nr 82, na odcinku Łęczna – Włodawa samochód osobowy zderzył się z motorowerem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący jednośladem mężczyzna wykonywał manewr skrętu w lewo. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierującej mercedesem kobiecie. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku zginęła jedna osoba. Ofiarą jest 71-letni kierowca jednośladu. 44-letnią kobietę z mercedesa przetransportowano do szpitala. Obecnie w miejscu zdarzenia droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy ulicami Urszulina.

(fot. Policja Lubelska)

6 komentarzy

  1. Gdzie Łęczna gdzie Urszulin? Może trafniej by było między Cycowem a Włodawą?

  2. Dzięki pisiorom na drogach jest bezpieczniej.

  3. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

    Ofiarą jest 71-letni kierowca jednośladu – może to i dobrze… bo jakby go tak jeszcze mieli ciągać po sądach ze trzy lata…

  4. Kiedyś sam bym zabił dziadka na skuterze, skrecal w lewo i ledwie zahamowałem, a cisnąłem ponad setke, to tylko buty by z niego zostały. Także stare dziady nie wsiadac na jednoślady ani tym bardziej do aut, bo tylko klopoty narobicie komuś.

Kursy walut

  • USD 4.3043zł -0.47%
  • GBP 5.3177zł -0.23%
  • EUR 4.6801zł -0.1%
  • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas