Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na krajowej 19. Nie żyje kierowca busa

W poniedziałek po południu na drodze krajowej nr 19 doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu ciężarówki z busem śmierć na miejscu poniósł kierowca busa.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 14 na drodze krajowej nr 19, w miejscowości Zarzecze, na odcinku Janów Lubelski – Nisko. Zderzyły się tam dwa pojazdy – ciężarowy daf oraz volkswagen typu bus. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł 38-letni kierowca busa. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena na łuku drogi pojechał prosto, wjeżdżając na przeciwległy pas ruchu, którym poruszała się ciężarówka. Tam doszło do zderzenia pojazdów.

Kierujący dafem, obywatel Węgier, był trzeźwy. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji, trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 19.

2017-08-28 17:47:19
(fot. ilustr. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Czyżby następne samobójstwo?

 2. Mógł przysnąć.

  • Specjalista od pokazywania gestu Pana Kozakiewicza

   Mógł i… skorzystał z tej szansy – zasnął ostatecznie.
   Każdemu się może sie zdarzyć.

 3. Myslę że kierowcy dzisiaj przeceniają swoje zdolności do kierowania autem i robienia innych rzeczy jednocześnie (rozmowy przez tel czytanie i pisanie sms-ów) i to ich gubi. Również nadmierna predkośc zgubi jeszcze wielu zanim pojmą że warto zwolnic i podczas jazdy być spokojnym kierowcą a nie nabuzowanym ćwokiem za kierownicą

  • Ogarnij się dziewczynko w pandzie.

   • Ogarnij się wpw….. Dzisiaj zamiast trzymania komórki przy uchu to się oszukuje system……… Trzyma się przy RYJU i włącza głośnowówiące. Tak, czy siak rączka zajęta. A nie łacha kupić „blutatufa”?? No nieeeee………… auto kosztowało o pińcet złotych więcej to na słuchawkę szkoda!!!!. Co za naród!!!.

 4. Kierowca ciężarówki był trzeźwy, a jakby był po piwie to pewnie to pewnie kierowca busa bo były niewinny.

 5. Wracałem wczoraj tamtędy. Droga już była przejezdna koło 18. Po busie ani śladu. Tir z naczepą leżał przechylony na barierach na zakręcie. komenda kierowała ruchem. Lipa 🙁

  • Znałam tego pana.Wracał z trasy do domu.Był dobrym kierowcą..wystarczy chwila nieuwagi….Zostawił rodzinę,dzieci…:-( Spoczywaj w pokoju..i*i