690 680 960

Tragiczny w skutkach pożar. W płomieniach zginęła matka z synem

Dwie osoby zginęły w pożarze, jaki wczoraj wieczorem wybuchł w powiecie puławskim. Ogień objął budynek mieszkalny.

Pożar na terenie jednej z posesji w miejscowości Osiny w gminie Żyrzyn w powiecie puławskim został zauważony w niedzielny wieczór. Natychmiast powiadomione zostały służby ratunkowe.

Kiedy na miejsce dojechały pierwsze zastępy straży pożarnej, ogniem objęty był jednorodzinny budynek mieszkalny. Pożar był znacznie rozwinięty. Strażacy otrzymali również informację, że w środku mogą się znajdować osoby.

Niebawem zostało to potwierdzone. W budynku strażacy znaleźli zwłoki dwóch osób: 55-letniej kobiety i 28-letniego mężczyzny. Jak nas poinformowano, w pożarze zginęła matka z synem. Jednej z kobiet znajdujących się w budynku udało się uciec.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności tragicznego w skutkach pożaru, jak też jego przyczyny.

(fot. Policja Puławy)

5 komentarzy

 1. Pożar, panie dzieju, to kurde, gorszy niż złodziej…
  Złodziej nie zabierze wszystkiego, a tu, co pożar nie zniszczy to niewątpliwie bohaterscy strażacy wodą wykończą.
  I tak to panie dzieju, jest…

  • Zginęły dwie osoby a Ty oszo**mie pier***isz o dobytku…

  • Zostań strażakiem i gaś pożary tak, żeby nie zalać… Ech, brak słów. Ludzie giną, strażacy narażają swoje życie, a ten lamentuje o dobytku.

 2. Strażak ochotnik

  Brak słów… Skoro majątek jest ważniejszy od ludzkiego życia to może już dzisiaj zacznij wynosić wszystko na cmentarz… A najlepiej zaparkuj do trumny… Nie życzę nikomu takiej tragedii… Zwłaszcza że mina tydzień jak pochowali ojca 28letniego Pawła a męża 55 letniej Marty [*]

 3. Wielka trageda. Byłyłem tam zanim Strarzacy dotarli, chciałem Ich chociaż na balkon wyciągnąć. Byłem bezradny.Temperatura, dym. Nic si
  ę nie dało zrobić. R.I.P.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas