690 680 960

Tragiczny pożar w świąteczne popołudnie. W płomieniach zginął mężczyzna

Tragicznie w skutkach zakończył się pożar domu, jaki miał miejsce dzisiaj po południu koło Białej Podlaskiej. W jednym z pomieszczeń natrafiono na zwłoki mężczyzny.

Pożar na jednej z posesji w miejscowości Roskosz w gminie Biała Podlaska został zauważony w wielkanocną niedzielę po godzinie 15. Palił się parterowy budynek mieszkalny o konstrukcji murowanej. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

W momencie przyjazdu strażaków, wnętrze domu całkowicie objęte było ogniem. Płomienie wydostawały się też z okien budynku. Kiedy sytuacja została opanowana, a ratownicy mogli wejść do środka, w jednym z pomieszczeń natrafili na zwłoki mężczyzny.

W akcji gaśniczej brały udział cztery zastępy straży pożarnej zarówno z PSP jak i OSP. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn pożaru.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi