Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny pożar budynku mieszkalnego. Jedna osoba nie żyje (zdjęcia)

W nocy z piątku na sobotę w miejscowości Wirkowice Pierwsze doszło do tragicznego w skutkach pożaru budynku mieszkalnego. Jedna osoba nie żyje.

Do pożaru doszło w sobotę około godziny 3.00 w miejscowości Wirkowice Pierwsze w powiecie krasnostawskim. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęty jest drewniany budynek mieszkalny.

W działaniach gaśniczych udział wzięły zastępy straży z JRG Krasnystaw, OSP Tarnogóra, OSP Wólka Orłowska, OSP KSRG Izbica, OSP KSRG Ostrzyca i OSP KSRG Małochwiej Duży. Na miejscu interweniował również zespół ratownictwa medycznego, pogotowie energetyczne i policja.

W wyniku pożaru śmierć poniosła 87-letnia kobieta mieszkająca samotnie. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Tragiczny pożar budynku mieszkalnego. Jedna osoba nie żyje (zdjęcia)

fot. OSP Tarnogóra

 

Tragiczny pożar budynku mieszkalnego. Jedna osoba nie żyje (zdjęcia)

fot. OSP Tarnogóra

5 komentarzy

 1. O. Nuca (ale wolontariusz, a nie jakiś cołaska biorca)

  Udział wzięły zastępy straży z JRG Krasnystaw, OSP Tarnogóra, OSP Wólka Orłowska, OSP KSRG Izbica, OSP KSRG Ostrzyca i OSP KSRG Małochwiej Duży. Na miejscu interweniował również zespół ratownictwa medycznego, pogotowie energetyczne i policja.
  Nic dziwnego, że owa starsza osoba nie doczekała pomocy jak blisko 50 chłopów zaczęło się ładować w jedne standardowe drzwi.

  • Uważasz, że jesteś śmieszny żenujący typie. Nisko upadłeś, żeby pisać takie brednie.

   • O. Nuca (ale wolontariusz, a nie jakiś cołaska biorca)

    Jakie brednie ?! Przecież to nie ja, a redakcja podała, że: Udział wzięły zastępy straży z JRG Krasnystaw, OSP Tarnogóra, OSP Wólka Orłowska, OSP KSRG Izbica, OSP KSRG Ostrzyca i OSP KSRG Małochwiej Duży. Na miejscu interweniował również zespół ratownictwa medycznego, pogotowie energetyczne i policja. Przyznaję, że mogłem się pomylić o te 5-7 osób.

   • Sąsiadko, kretynów się olewa a nie dyskutuje.

    • Sąsiadkojerzy…jak się nie rozumie o co kaman panu Onucy, to nie powinno się na niego pluć, ino z pretensjami do własnych rodziców, że czegoś nie dorobili.

Dodaj komentarz

Z kraju