690 680 960

Tragiczny finał poszukiwań 91-latka

Zakończyły się poszukiwania 91-letniego mieszkańca miejscowości Wierzchowiny w gminie Ulan-Majorat. Dzisiaj przed południem ciało mężczyzny zostało znalezione w sąsiedniej miejscowości.

Od 2 stycznia trwały poszukiwania zaginionego 91-letniego mieszkańca gminy Ulan-Majorat w powiecie radzyńskim. Rodzina mężczyzny zgłosiła zaginięcie, po tym jak wyszedł on z domu w nieznanym kierunku.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w której czynnie pomagali strażacy i okoliczni mieszkańcy. Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania zaginionego, docierali do miejsc, w których mężczyzna mógł przebywać, a także do rodziny. Teren poszukiwań sprawdzano za pomocą drona.

Niestety w poniedziałek przed południem natrafiono na ciało 91-latka w sąsiedniej miejscowości. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci mężczyzny.

(fot. Policja – ilustracyjne)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku