690 680 960

Tragedia na torach. Nie żyje osoba potrącona przez pociąg (zdjęcia)

W czwartek po południu w Pałecznicy doszło do tragicznego zdarzenia na torach. Nie żyje osoba potrącona przez pociąg. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 12 w Pałecznicy w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pociąg potrącił osobę znajdującą się na torach.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak się okazało, poszkodowana osoba w wyniku doznanych obrażeń poniosła śmierć na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoba ta weszła na tory z pobliskich zarośli wprost przed jadący pociąg. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Trwa również ustalanie tożsamości ofiary.

Na szlaku kolejowym, na którym doszło do wypadku, wstrzymany obecnie jest ruch pociągów.

(fot. nadesłane Jakub\PSP Lubartów)

20 komentarzy

 1. Takich sytuacji niestety będzie wiecej ludzie nie mają co do garka włozyć, idzie zima grzać trzeba tylko czym i za jaki koszt? Tona wegla 3.5tyś a zarobki 2600?

  • Zacznie się jak komornicy/banki zaczną mieszkania licytować i gdy prowadzącym działalność, ZUS zacznie wysyłać przypomnienia o zadłużeniu, bo płatnik nie wpłacił 2000 za styczeń, 2000 za luty, 2000 za marzec, 2000PLN za kwiecień, itd.

 2. Jeszcze żeby węgiel był sprowadza krzywousty szlam z indonezji a kaczor mówi żeby palić wszystkim jelop.

  Wracając do tematu to ten tu ślepy i głuchy był.

 3. Pociąg nie mucha, trudno nie zobaczyć. Raczej nie chciał już żyć.

  • Tak, to klasyczna autodestrukcja. Szkoda maszynisty bo widok galopującego pod koła pociągu barana, zostanie mu do końca życia.

   • To był mój młodszy brat!! , bardzo proszę go nie obrażać , nie zna go Pan , a tak obraża , proszę niech Pan pomyśli co ja teraz muszę czuć : ból niesamowity

 4. Zamiast pójść do lasu się pohuśtać na gałęzi albo zbadać dno jakiejś rzeki to pakują się barany pod koła. Szkoda mi tylko maszynisty.

  • Maszyniście nic nie zrobią. Gorzej jakby wbiegł pod samochod.

  • To było Czyjeś dziecko !!!
   Dobrze, że nie Twoje.

  • … oj podła ty podła

  • To prawdopodobnie było dziecko, widocznie bardzo zagubione że zdecydowało się na taki straszny krok

   • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

    Teraz wystarczy że małolatowi nie da się kasy na nową grę komputerową, albo na „działkę” u dilera i zaczyna myśleć jakby się tu rozstać z takimi rodzicami i wrednym światem (przy okazji).
    O takich kataklizmach jak niższa ocena za szkolne wypociny, nawet nie wspomnę.

    • A coś takiego jak gnębienie psychiczne i fizyczne w szkole, internecie , wyśmiewanie się nie istnieje? Bardzo częste to jest! Nie znałaś chłopaka i nie wiesz z jakimi problemami się musiał mierzyć.

  • Ty de b il ko….

 5. Z jednej strony współczuję maszyniście, z drugiej zazdroszczę, że facet ma to już za sobą. Ja jednak wybiorę inną metodę.

 6. Tragedia niewatpliwie . Ale te tagi pod tytulem …☹️

 7. Chłopak z sąsiedztwa

  To był młody chłopak, nastolatek, uczeń technikum. Powody jego decyzji nie są znane. Pochodził z normalnej rodziny. Wyrazy współczucia!

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie