Targi Rolnicze Agro Park w Lublinie (zdjęcia)

Dobiegają końca kolejne w Lublinie Targi Rolnicze Agro Park. Dwudniowe wydarzenie pomaga firmom z branży rolniczej podtrzymać kontakty sprzedażowe z dotychczasowymi klientami oraz umożliwia prezentację nowości w różnych sektorach rolniczych.

Targi Rolnicze AGRO-PARK odbywając się od kilkunastu lat w Lublinie to wydarzenie przygotowane z myślą o rolnikach, właścicielach i osobach zarządzających gospodarstwami rolnymi oraz firmach usługowych. To okazja do spotkania z przedstawicielami szeroko rozumianej branży rolniczej.

Profesjonalnie przygotowani pracownicy firm chętnie udzielają porad na temat najnowszych technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie między innymi z zakresu upraw roślin czy chowu zwierząt. Od trzynastu lat zespół AGRO-PARK-u w Lublinie pracuje nad marką tego wydarzenia, dzięki czemu co roku w udział w targach bierze ponad 200 wystawców reprezentujących najbardziej rozpoznawalne marki rolnicze na polskim rynku.

Dla właścicieli gospodarstw targi to miejsce, gdzie z bliska mogą zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także uzyskać informację dotyczące dofinansowań.

Podczas targów można było zobaczyć ciągniki John Deere, New Holland, Valtra, Kubota Deutz Fahr, Case IH czy Steyr. Wśród wystawców pojawiła się silna grupa polskich producentów, importerów i dystrybutorów maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w procesie uprawy, zbiorów, jak i przechowywania plonów.

 

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. czy któryś z wystawców miał może opryski na koronowirusa bo na aledrogo jeszcze nie ma 😉

 2. Redakcja informuje o zakończeniu targów, o ich rozpoczęciu nie widziałem aby było coś pisane .

  • Była informacja o zbliżających się targach rolniczych. Najwyraźniej czytelnik przegapił.

 3. Za mało zdjęć z atrakcyjnymi hostessami 😕😞☹️

 4. Najgorsze jest to że nastały takie czasy dla rolnictwa że dużej większości nie stać na te maszyny ze względu na małą opłacalność produkcji…. Wystawiać i promować można ale sprzedać to już trudniejsza sprawa

 5. Bo teraz jest akcja na zmianę profili produkcyjnych pod pretekstem choroby świń by wyciąć konkurencję bo na wschodniej Polsce chlewnie są polskie a to Unię boli niech rząd nie pozwoli na taki obrót sprawy dla dobra producentów i konsumentów

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7614zł 0.07%
  • GBP 5.0239zł 0.04%
  • EUR 4.4843zł 0.23%
  • CHF 4.1477zł 0.3%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach