Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Targi Pracy już w najbliższy piątek!

Oferty pracy, praktyk, stażu, doradztwo zawodowe, konsultacje CV, szkolenia, wykłady i możliwość osobistego kontaktu z rekruterami. To wszystko już w najbliższy piątek podczas kolejnej edycji Targów Pracy w Lublinie, które się odbywają się w Targach Lublin S.A., ul. Dworcowa 11.

Lublin
2019-03-15, 09:00

15 marca 2019 roku odbędzie się XIV edycja Targów Pracy organizowana przez Targi Lublin S.A. oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie. W jednym miejscu spotka się pięćdziesięciu wystawców, którzy przygotowali setki ciekawych ofert zarówno dla wykwalifikowanych pracowników jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Wystawcy przygotowali także ciekawą ofertę praktyk dla studentów oraz staży absolwenckich.

Pracodawcy przygotowali oferty zatrudnienia w Lublinie i okolicach, a także w innych rejonach Polski. Podczas Targów Pracy będzie można znaleźć także zatrudnienie za granicą. Najwięcej ofert pochodzi z Holandii, Niemczech, Belgi oraz Hiszpanii. Pracodawcy poszukują pracowników do pracy stałej i tymczasowej. Zatrudnienie znajdą kierowcy, mechanicy, spawacze, budowlańcy, opiekunowie osób starszych, magazynierzy czy pracownicy produkcji. Zagraniczni pracodawcy mają także oferty dla programistów, kontrolerów jakości oraz inżynierów.
Czas na rozwój!

Podczas Targów Pracy będzie można wziąć udział w czterech prelekcjach:
„ Czas na przedsiębiorczość” – Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie
„Praca sezonowa w Hiszpanii” – Agroherni
„Warunki zatrudnienia w Holandii” – LTO Arbeidskracht
„Bezpieczne wyjazdy do pracy za granicę” – Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie

Podczas Targów Pracy będą odbywały się także konsultacje dokumentów aplikacyjnych. Doradcy zawodowi podpowiedzą jakich błędów uniknąć w CV oraz co zrobić, by stało się ono atrakcyjne dla pracodawcy. Targi Pracy to niepowtarzalna okazja by spotkać się z rekruterami i dowiedzieć się praktycznych informacji jeszcze przez złożeniem swojego CV do firmy.
W tym samym czasie w Targach Lublin będą odbywać się Targi Edukacyjne.

Targi Pracy w Lublinie – WSTĘP BEZPŁATNY!

15 marca 2019 r. (piątek), w godz. 9:00-15:00
Targi Lublin S.A. ul Dworcowa 11, Hala A
Szczegóły: www.praca.targi.lublin.pl
Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1942966316012709/

Targi Pracy już w najbliższy piątek!

(fot. mat. org.)

Komentarze wyłączone

Z kraju

Polityka i społeczeństwo