690 680 960

Targi Mieszkań i Nieruchomości po raz kolejny w Targach Lublin

Szukasz mieszkania? Chcesz kupić lokal użytkowy lub grunt? Planujesz budowę domu? Interesujesz się inwestycjami w nieruchomości? Przyjdź na Targi Mieszkań i Nieruchomości (25-26 listopada 2017; Targi Lublin) i sprawdź najlepsze oferty!

Chcąc nabyć mieszkanie w Lublinie wciąż trzeba liczyć się z inwestycją od 4542 zł do 5485 zł za metr kwadratowy. Cena wyższa przypada mieszkaniom o mniejszym metrażu. Jak więc sfinansować dziś taki zakup?

Jedną z możliwości jest oczywiście finansowanie kredytowe. Ofert na rynku jest bardzo wiele i pomimo większych wymogów dotyczących wkładu własnego jest w czym przebierać, jeśli chodzi o oferty kredytów hipotecznych. Kolejna opcja to funkcjonujący program Mieszkanie dla Młodych.

Przy tak szerokim wachlarzu ofert i rozwiązań, obciążonych jednak licznymi warunkami, warto mieć pod ręką doradców z kilku firm, by móc wybrać najlepszą ofertę. Będzie można to zrobić w dniach 25-26 listopada na Targach Mieszkań i Nieruchomości w Targach Lublin.

Osoby, które preferują budownictwo jednorodzinne, także znajdą oferty dostosowane do swoich potrzeb. Chcąc wybudować dom zgodnie z najnowszymi trendami i rozwiązaniami technicznymi, warto zastanowić się nad powierzeniem tego zadania doświadczonej firmie, która nie tylko będzie w stanie dobrać materiały, ale i wykorzystać przestrzeń w maksymalnie ekonomiczny i użyteczny sposób.

Rozeznanie w temacie i ofertach to podstawa dobrych decyzji. Warto więc wybrać się do miejsca, gdzie można spotkać i deweloperów i wykonawców – np. na wspomnianych już wyżej Targach Mieszkań i Nieruchomości, które odbędą się w dniach 24-26 listopada w Targach Lublin.

Więcej informacji na:

www.mieszkania.targi.lublin.pl

25 listopada 2017 godz. 10.00 – 18.00
26 listopada 2017 godz. 10.00 – 17.00

Wstęp bezpłatny!

Targi Lublin S.A.
Lublin, ul. Dworcowa 11

artykuł sponsorowany

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)