690 680 960

Tajemnica białego uśmiechu została odkryta

Prawdopodobnie TO NIE TWOJA WINA, że twój uśmiech nie jest śnieżnobiały. Przebarwienia na zębach postępują z wiekiem, oraz powstają w skutek palenia papierosów, picia kawy, wina, jedzenia pokarmów z barwnikami np. kurkuma, buraki czy jagody. Oczywiście, ciężko zrezygnować z tego wszystkiego…

Można pić kawę przez słomkę, połykać jagody w całości, a na wino jedynie czasem popatrzeć, ale NIE MUSISZ TEGO sobie robić! Wystarczy jedna wizyta w naszym gabinecie, aby w bezpieczny sposób wybielić swoje zęby do 16 odcieni w godzinę!

Na czym polega ta metoda?

Zabieg wybielania zębów w naszym gabinecie polega na nałożeniu na zęby specjalnego żelu, który poddaje się działaniu lampy. Przed zabiegiem badany jest odcień zębów, co powtarza się po wybielaniu. Klient od razu wie, o ile odcieni wybieliły się jego zęby.

Jak przebiega zabieg, ile trwa?

Zabieg polega na trzykrotnym nałożeniu żelu na 15 minut. Cały zabieg, wraz z wywiadem przed, oraz omówieniem zaleceń pozabiegowych zajmuje nieco ponad godzinę.

Jakie efekty można osiągnąć?

Posiadamy w ofercie dwie lampy:
*Lampa LED wybiela szkliwo, efekt utrzymuje się 6-9 miesięcy, zęby wybielają się o 5-8 odcieni, a przeznaczona jest dla osób, które chcą odświeżyć efekt wybielania albo przebarwień mają bardzo niewiele. (449zł)
*Lampa PREMIUM Beyond wybiela szkliwo i zębinę, efekt utrzymuje się 1-1,5 roku, zęby wybielają się nawet do 16 odcieni i zaleca się ją dla osób z dużymi przebarwieniami oraz tym, które wybielają zęby po raz pierwszy. (599zł)

Przy obydwu lampach wystarczy jedna wizyta.

Czy podczas zabiegu uszkadzane jest szkliwo, jak przy innych technikach wybielania zębów?

W przeciwieństwie do past wybielających, które w swym składzie mają elementy ścierne i uszkadzają szkliwo, zabieg wybielania zębów w naszym gabinecie jest bezpieczny. Podczas wykonywania zabiegów stosujemy najlepsze, poparte certyfikatami, najbezpieczniejsze środki do wybielania zębów, dające najlepsze efekty na rynku Europejskim i Amerykańskim. Preparaty zostały opracowane specjalnie dla naszych gabinetów, są niespotykane w innych miejscach, oraz gwarantują efekty widoczne po jednym zabiegu.

Kto może poddać się takiemu zabiegowi? Czy są jakieś przeciwskazania?

Przeciwwskazaniem jest niedawno ściągnięty aparat ortodontyczny, niewyleczone zęby, przebyte w ostatnim czasie zabiegi chirurgiczne, które były wykonywane w jamie ustnej, oraz choroby zębów i  dziąseł np. paradontoza. Zabieg polecany jest dla wszystkich, którzy chcą poprawić wygląd swoich zębów, które nierzadko mogą być powodem kompleksów. Zęby są jednym z najważniejszych elementów naszego wyglądu, na który zwracamy uwagę w kontaktach międzyludzkich. Z badań socjologów wynika, że osoby z białymi zębami oceniane są jako młodsze niż w rzeczywistości, bardziej atrakcyjne, oraz co ciekawe – łatwiej odnoszą sukcesy zawodowe.

Po więcej informacji zapraszamy:
https://wybielaniezebow-clue.pl/
https://www.facebook.com/Wybielanie-Z%C4%99b%C3%B3w-Lublin-White-and-Beauty-100796449300051

Sieć gabinetów White and Beauty
tel. 690 059 200
Lublin, ul. Zygmunta Krasińskiego 2

Kursy walut

  • USD 4.4415zł -0.17%
  • GBP 5.4558zł -0.1%
  • EUR 4.6898zł 0.1%
  • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami