Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

T.Love, Voo Voo, Kaliber 44 oraz kabarety. Znamy już program tegorocznych Chmielaków

Znane i cenione zespoły pojawią się na scenie tegorocznych Chmielaków w Krasnymstawie. Po latach przerwy publiczność zabawiać będą też popularne kabarety.

Znany jest już wstępny program tegorocznego Ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów, czyli Chmielaków Krasnostawskich. Impreza odbędzie się w dniach od 18 do 20 sierpnia. Podobnie jak w ubiegłym roku, występy muzyczne będą się odbywały na dwóch scenach: Rynek i Dworek. Publiczność wybierze wśród różnych gatunków muzycznych: zaczynając od hip-hopu, przez pop na rocku kończąc.

Wśród gwiazd, które wystąpią na tegorocznych Chmielakach, są m.in. popularne grupy T.Love, Voo Voo, Kaliber 44 czy też Margaret. Publiczność z pewnością będzie zadowolona z powrotu do programu imprezy, kabaretów. Oczywiście nie zabraknie również występów kapel ludowych, wyborów Miss Chmielaków, półmaratonu a przede wszystkim konkursu piw. Podziwiać też będzie można paralotniarzy i weteranów szos.

W piątek 18 sierpnia na Scenie Rynek wystąpią zespoły lokalne, po nich o godzinie 17:00 4 Kilo Obywatela grający mieszankę SKA i punk rock urozmaicone m.in. domieszkami reggae. O godzinie 19:00 wystąpi formacja rockowa Navigator a o 21:00 Kaliber 44, po którym do godziny 1 w nocy będzie grał DJ. Na Scenie Dworek o godzinie 17:00 zaprezentują się zespoły lokalne a w godzinach od 20:00 do 22:00 piosenki Krzysztofa Klenczona będzie wykonywał Janusz Yanina Iwański.

W sobotę 19 sierpnia na Scenie Rynek od godziny 14 muzyka będzie puszczana przez DJ. O godzinie 18 nastąpią wybory Miss Chmielaków po których wystąpi Małgorzata Uściłowska, znana jako Lanberry. O 21:00 zaplanowano występ Margaret a spragnieni dalszej zabawy, będą mogli kontynuować imprezę przy muzyce wykonywanej przez DJ. Na Scenie Dworek o 9:00 rozpocznie się Półmaraton Chmielakowy. Na godzinę 15:00 zaplanowano Przegląd Kapel Ludowych a na 19:00 koncert Jazz z Wami. W godzinach 21:00-23:00 wystąpi Wojciech Karolak Trio.

W niedzielę 20 sierpnia na Scenie Rynek o godzinie 14:00 wystąpi Silesian Tyrol Band – Biesiada bawarska, o 16:00 Czarny Ziutek z Killerami który przedstawi własne covery grupy Kult. Na godzinę 18:00 zaplanowano koncert grupy Voo Voo a na godzinę 20:00 dwugodzinny koncert zespołu T.Love. Na Scenie Dworek w samo południe odbędzie się obrzęd Chmielakowy po którym nastąpi wręczenie medali dla najlepszych piw. Później zagrają Orkiestra Dęta z Brzeska oraz Orkiestra Szałamaistek i Zespół Mażoretek „Incanto”. O godzinie 15:00 rozpocznie się Przegląd Kapel Podwórkowych a od godziny 19 sceną zawładną kabarety.

(fot. lublin112)
2017-02-25 16:56:59

14 komentarzy

 1. Wieś się będzie bawić.

 2. Do sierpnia to jeszcze może być koniec świata a nie chmielaki. Mamy zimę. Jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy.

  • zespoły na dni tzw. kultury studenckiej też już poklepane są, ale się nie chwalą…

 3. łooo to się będzie działo. niech no tylko drwale prędzej się za drzewa biorą, co by konary piwoszom na brzuchy nie pospadały.

 4. ja i wiekszosc moich znajomych jak popije to slucha disco polo.znane i cenione zespoly??tak,ale to bylo za komuny ale nie teraz.gdybym organizowal taka impreze to zaprosilbym takie zespoly jak piekni i mlodzi, etna,basta,d-tune,mig,boys.szkoda ze jeszcze nie zaprosili kombi rodowicz.jedyny pozytyw to wybory miss

  • Zapewne popijacie przy disco w polu Harnasia albo Tatrę,licząc na darmowe piwo pod kapselkiem?

   • w 2014 pilismy tatre.wygralem 14 a dwoch moich kompanow 5 i 11 i wcale nie pilem najwiecej ok 200 butelek.po prostu kupowalem przewaznie w 1 sklepie. w drugim na ok.50 ani jednej nie wygralismy.teraz pije perle,wspieram lubelski browar.

    • Polecam zaprzestania picia koncerniaków. Perła nie należy już do Polaków od ładnych kilku lat. Polecam za to kraftowe i warzenie piwa w domu. Skończy się zgaga i ból głowy po 3 piwach

    • Aha i na pewno będzie można spróbować piwa warzonego w domu u Piwowarów Domowych. Jak w tamtym roku.

 5. Pampalini łowca zwierząt

  Tragedia, ciekawszych zespołów nie było. Znowu strumień moczu będzie płyną po ścianie płaczu Jezuicką , Browarną oraz Partyzantów.

 6. na bogato 🙂 fajne kapele

Z kraju

Polityka i społeczeństwo