690 680 960

Szukają uczciwego znalazcy portfela. Chcą go nagrodzić i mu podziękować

W ostatnim czasie informowaliśmy o nieuczciwym znalazcy portfela, który zamiast oddać zgubę właścicielowi, zrobił na jego konto 13 razy zakupy. Są jednak też uczciwe osoby, którym należy się podziękowanie i nagroda za postawę.

Wczoraj opisywaliśmy przypadek nieuczciwego znalazcy portfela, który znalazł go w lubelskiej taksówce. Mężczyzna znajdującą się w środku kartą bankomatową 13 razy zapłacił za zakupy. Wkrótce będzie musiał odpowiedzieć przed sądem za swoje postępowanie.

Jak się okazuje są również uczciwi znalazcy, jak ten, który natrafił na zgubiony portfel na ul. Wapiennej i przyniósł znalezisko do jednego z komisariatów policji. Dzięki temu, zguba wróciła do właściciela. Jak nam przekazano, w portfelu była duża ilość gotówki, dokumenty, karty płatnicze, a nawet karnet na żużel.

Za naszym pośrednictwem Czytelnik poszukuje tego uczciwego znalazcy, ponieważ chce mu podziękować za jego postawę i nagrodzić za uczciwość. Jeżeli to Ty znalazłeś ów portfel daj znać, skontaktujemy Cię z właścicielem.

(fot. pixabay.com)

6 komentarzy

  1. Szok i niedowierzanie… Na Wapiennej !!

  2. no widzisz A jednak ta pogardzana Wapienna nie taka zla .Moze jeszcze nie raz sie pozytywnie zaskoczysz Wszedzie mieszkaja pozadni ludzie tak samo jak dranie

  3. A to przepraszam policja nie ma danych znalazcy? To jak przyjęli zgłoszenie?

  4. No no tylko czasami proporcje są zaburzone lekko;)

  5. Moja mama znalazła kiedyś w reklamówce na przystanku 10tys zł. Oddała zgubę na policję. Właściciel gotówki w podzience dał jej 2kg jabłek. Można i tak 🙂

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas