Sześć osób poszkodowanych w wypadku na obwodnicy Lubartowa (zdjęcia)

W sobotę po południu na obwodnicy Lubartowa doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala przetransportowano sześć osób.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 13 na skrzyżowaniu obwodnicy Lubartowa z ul. Lipową. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. W wyniku bocznego zderzenia daewoo oraz citroena poszkodowanych zostało sześć osób, przetransportowano je do szpitala.

Przez kilkadziesiąt minut w rejonie wypadku występowały utrudnienia z przejazdem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. W chwili obecnej ruch na drodze krajowej nr 19, w ciągu obwodnicy Lubartowa, odbywa się bez utrudnień.

(fot. FreeHol.pl Pomoc Drogowa i Wypożyczalnia Samochodów Lubartów, Kock, Radzyń)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Czyżby jakaś „kierująca” znowu miała problemy z oceną odległości nadjeżdżającego pojazdu?
  Czy chociaż raz w tym miejscu zawali facet?

 2. Ta cudowna obwodnica

 3. Jakby ta frania odbiła w prawo zamist zgodnie z odruchem to by nic sie nie staneło

 4. Lao che ,a co ty masz do tej obwodnicy ? w czym ci ona zawiniła? sprawcami wypadków są ułomni ludzie ,którzy nie powinni posiadać prawa jazdy ,a dzieki ułomnemu systemowi ,niestety ale je posiadają …..a nie „obwodnice ” ….

  • Komentarze ułomniej części posiadaczy prawa jazdy w stylu :”Zła obwodnica” czas start.
   Brak widzenia stereoskopowego się kłania co powinno dyskwalifikować kierowcę, a właśnie idealna nazwa-ułomny system-kto to będzie sprawdzał. Potem można bredzić o złej widoczności, profilu,zamiast przyznać ze się do kierowania nie nadaje.
   Ja nie wiem jak tam można się wpier$$$$ pod inne auto.Czarna magia.

 5. jak was czytam to muszę się napić:))

 6. po trzeżwemu nie ogarniam:)

 7. No co zielone daweło kierowane przez kolejnego przygłupa wymusiło. Znak STOP jest widoczny jak byk na pierwszej focie ,skoro kierujący/ ca/ nie widział niech sie prezesiądzie na PKS

 8. ta obwodnica przerasta okolicznych mieszkańców, jak nie dzwon na Lipowej to znów na skrzyżowaniu prowadzącym na Nowodwór.

 9. Projektant tego skrzyżowania powinien dostać karnego ku……sa na czoło za to jak „pieknie” jest tam rozwiązany problem widoczności. A te mańki co wybierają projektantów niech ogarnę najpierw czym Pan od rysunku jeździ. Bo często mam wrażenie że projekty dróg robią ludzie którzy nie są kierowcami. Proponuje takich „fachowcow ” wysłać do Anglii na praktykę, bo tamtejsze skrzyżowania czy ronda są takie że nie ma opcji aby sobie czy komuś ograniczyć widoczność.

 10. Ta obwodnica ,jak i kazde inne dowolne skrzyżowanie ,”przerasta ” ulomnych kierowców ….to czy są miejscowi czy nie ,nie ma tu najmniejszego znaczenia …faktem jednak jest ze sprawcami wymuszeń na skrzyżowaniach tej obwodnicy ,są zwykle miejscowi …ale to zapewne dlatego ze jadą drogą podporzadkowaną ,a zamiejscowy jadą z pierszeństwem …jakby się role odwróciły i przejezdni jechali by drogą podporzadkowaną ,to pewnie bylo by na odwrót i oni byli by wymuszajacymi …Niestety czlowiek jest na tyle nie doskonałą istotą ze zawsze moze popełnić bład …na pewno bardziej szczególowe badania dla kierowców ,wyeliminowaly by cześć takich którzy mogą ten bład popełnić ….ale nikomu na tym nie zależy i jest jak jest .,…

 11. Jakby na obwodnicy przed tym skrzyżowaniami postawić fotoradary to liczba wypadków znacznie by spadła. Mało który z zamiejscowych zwalnia przed tymi skrzyżowaniami do 70 tak jak nakazują znaki. Niektórzy zapi…..ją grubo powyżej 100.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7713zł 0.5%
  • GBP 4.8874zł 0.88%
  • EUR 4.4514zł -0.03%
  • CHF 4.141zł 0.09%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki