Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Sylwester miejski w regionie. W tych miastach będą bawić się „pod chmurką”

W kilku miastach regionu mieszkańcy będą mogli wspólnie świętować nadejście Nowego Roku. Na Sylwestra „po chmurką” zapraszają włodarze m.in. Chełma, Hrubieszowa, Puław, Dęblina i Międzyrzeca Podlaskiego.

Hrubieszów

Hrubieszów powita Nowy Rok z Burmistrzem Miasta Hrubieszowa przy dźwiękach zespołu REVERS.

– Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości, którzy ten wyjątkowy świąteczno – noworoczny czas będą spędzać w naszym urokliwym – zachęca urząd miasta w Hrubieszowie.

31.12.2018 r. godzina 22.00
Plenerowe Powitanie Nowego Roku z Burmistrzem Miasta Hrubieszowa i zabawa z zespołem REVERS, plac przed Hrubieszowskim Domem Kultury.

Sylwester miejski w regionie. W tych miastach będą bawić się „pod chmurką”

Chełm

Prezydent Miasta Chełm Jakub Banaszek serdecznie zaprasza mieszkańców Chełma i ich gości do wspólnego przywitania Nowego Roku.
Sylwestrowa zabawa pod gwiazdami odbędzie się na Placu dr Edwarda Łuczkowskiego w dniu 31 grudnia od godz. 20:30 do 1 stycznia 2019 r. do godz. 1:00.

Na scenie zagrają zespoły:
– MARCUS P
– NOKAUT
– KOMBI – Gwiazda wieczoru
– na zakończenie imprezy usłyszymy największe Hity 2018 zaprezentowane przez DJ

Do grona miast, w których zrezygnowano z pokazów sztucznych ogni zgodnie z decyzją władz miasta dołączył Chełm. Decyzja związana jest z troską o dobro zwierząt, dla których głośne wystrzały są wyjątkowo stresujące. Po sylwestrowej nocy wielu właścicieli szuka swoich zwierzaków, które, przestraszone wybuchem petard, uciekają w popłochu i gubią się. Dochodzi do wielu wypadków z udziałem naszych psów i kotów.

Wydarzenie współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Puławy

31.12.2018 – 01.01.2019

Puławy, Plac Chopina

– Wszystkich, którzy chcą powitać nadchodzący 2019 rok na świeżym powietrzu, zapraszamy do wspólnej zabawy na Plac Chopina, który na ten czas zamieni się w wielki taneczny parkiet. W tę jedyną i niepowtarzalną noc w roku, oferujemy Wam zabawę z zespołem muzycznym JMM w składzie: Jadzia Malinowska – wokal; Mateusz Kowalczyk – gitara, wokal; Michał Głos – perkusja – informuje UM Puławy.

Zespół będzie rozgrzewał w rytm największych tanecznych hitów. Usłyszycie utwory m. in.: Kayah, Stevie’go Wondera, Kool & The Gang, Eruption, Michaela Jacksona, Natalii Kukulskiej oraz wiele innych. Tradycyjnie przed północą przedstawiciele władz miasta złożą uczestnikom imprezy i mieszkańcom Puław życzenia noworoczne. Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 01:00.

Nad bezpieczeństwem imprezy czuwały będą służby porządku publicznego i medyczne oraz profesjonalna ochrona.

Sylwester miejski w regionie. W tych miastach będą bawić się „pod chmurką”

Międzyrzec Podlaski

Burmistrz Zbigniew Kot zaprasza mieszkańców do wspólnego powitania nowego roku na Placu Jana Pawła II. Już od godz. 23 będzie tam można spędzić czas przy muzyce, a o północy obejrzeć pokaz fajerwerków.

Sylwester miejski w regionie. W tych miastach będą bawić się „pod chmurką”

Dęblin

Plac przed Urzędem Miasta Dęblin 31 grudnia 2018 godz. 23.00-2.00

Sylwester miejski w regionie. W tych miastach będą bawić się „pod chmurką”

(fot. pixabay.com – ilustracyjne, mat. org.)

11 komentarzy

 1. wiejski mieszczuch

  Patrz Pan Żuk, można zorganizować fajnego sylwka? Jasne, że można, tylko nie w Lublinie. Po raz kolejny wstyd dla miasta Lublin.

  • trzeźwy jak świnia

   Należy czytać wszystkie ogłoszenia w tych miejscach gdzie zwyczajowo pojawiają się i w dodatku czytać na trzeźwo.

 2. Panie Żuk więcej luzu i stawiaj pan na młodych … Lublin to nie miasto emerytów tylko młodych ambitnych ludzi, którym należy się dobrą zabawa…z tego co widzimy od paru lat wszystko robi się żeby młodzi wyjeżdżali z tego miasta na Sylwestra np do Warszawy …
  A tak na marginesie brawo dla Chełma ?

 3. bo w Chełmie wygrał młody .

 4. Najlepszy sylwester to mają w Europie pierwszej prędkości. Betonowe blokady, uzbrojeni policjanci i żołnierze, nic tylko się bawić z wybuchowymi wyznawcami religii pokoju. No i nie można zapomnieć o tych, którzy lubią sobie pomacac tak jak było w Kolonii. Ile to było ubogaconych kobiet jednej nocy? 1200, 1400?

 5. Przecież nie chcieliście w Lublinie Sylwestra!!!

 6. Jeżeli miałby być tak beznadziejny sylwester w Lublinie jak w ubiegłym roku to lepiej wydać te pieniadze na coś potrzebnego.

 7. tak w ubogaconych krajach to dopiero będzie Sylwester …. wybuchowy

  • Założę się ze więcej ofiar będzie w polaczkach, zachłannych na smierć, rozjechanych po pijaku i po mordobiciach

 8. A KIEDY BĘDZIE ŁAKI ŁAN W LUBLINIE?