Sygnał od Czytelnika. Od kilku dni korek na ul. Jana Pawła II z powodu fatalnej nawierzchni na ul. Krochmalnej

Od kilku dni na ul. Jana Pawła II tworzą się ogromne korki w stronę ul. Diamentowej. Wszystko przez fatalny stan nawierzchni na remontowanym odcinku.

Czytelnicy sygnalizują nam, że od kliku dni tworzą się ogromne korki na ul. Jana Pawła II, na pasie w kierunku ul. Diamentowej.

Wykonawca robót w ubiegłym tygodniu rozkopał w kilku miejscach nawierzchnię, a następnie wykopy został zasypane ziemią. Po czym w miejscach tych pojawił się asfalt, który w chwili obecnej już się rozpadł.

– Na ul. Krochmalnej i ul. Diamentowej przed wiaduktem kolejowym, w stronę ul. Wrotkowskiej rozpada się asfalt i leżą duże kawałki asfaltu wraz z kruszywem, które obijają się o podłogi samochodów. Zupełna fuszerka z ich strony bo przez to również jest tam zwężenie. Przeorałem całą podłogę – napisał do nas Czytelnik.

Z kolei dzisiaj rano otrzymaliśmy kolejną informację w tej sprawie.

– Od kilku dni ruch odbywa się w zasadzie jednym pasem z powodu dziur na nowej nawierzchni. Co na to Ratusz i wykonawca? Parę dni mrozu i droga się rozlazła. Przejechałem 150 metrów przez 10 minut – alarmuje kolejny Czytelnik.

Przez kilka dni na opisywanym odcinku trwały prace ziemne, ale niestety wykopy zostały tak zabezpieczone, że w tej chwili droga w kilku miejscach rozpada się.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

28 komentarzy

 1. z buta albo na mpk

  • Franiu, mpk i to nie jeden również stoi w tych korkach.

   • kumasz , to czytaj

    Większość pojazdów jadących tym odcinkiem nie musi wcale wyjeżdżać z parkingów . Jest komunikacja miejska . Ów czytelnik płacze że 150 m jedzie 10 min. w ciepłym wypasie , a co mają powiedzieć ludzie oczkujący na przystankach i zmarznięci czekają na opóżniony autobus . Ów płaczek skarżący się na dziury gdyby zdecydował się na komunikację miejską nie uszkadzał by sobie wypasa i ie tworzył korków , a także nie miałby roszczeń do drogowców .

    • Nie każdy ma możliwość dojechać komunikacją tam gdzie musi. Pewnie całe życie mieszkasz w mieście i się z niego nie ruszasz.

     • kumasz , to czytaj

      a każdej rogatce miasta masz komunikację . Wystarczy się przesiąść z wypasa i nie pchać się nim do miasta .

     • @ kumasz, to czytaj
      Dobrze, że jest komunikacja. A widziałeś gdzieś tam parkingi?

     • ch..j komu do tego kto czym jeździ!!! Tak właściciel autobusu jak i auta prywatnego płaci duże podatki (w paliwie itp) żeby nie rozwalać sobie pojazdu i ma prawo wytykać dziadostwo!!!
      Dlaczego nie dyskutujecie kto jest winien za ten bałagan…? Franio prowokuje swoim sarkazmem odnoszącym się właśnie do zbaczania z tematu a wy dajecie się wkręcać…!
      Jeszcze raz podkreślam: KTO JEST WINIEN ZA TEN BUR DEL?!?!!?

    • To jeździj dziadu komunikacją jak lubisz smród bezdomnych, kierowcy osobówek infrastrukturę ci budują.

 2. Ratusz ma na to wy…..e, bo widać nikt ważny o tej godzinie i tą ulicą nie jedzie z rana, bo gdyby było inaczej już tego samego dnia wszystko by poprawili. A tak plebs niech sobie stoi w korkach. Dla ratusza najważniejsze żeby kasę za śmieci podnieść.

 3. Jak ktoś partaczy robotę to potem tego są skutki…A ZDiM buli kasę za partaczy…..

  • Buli bo nie jego tylko nasza kasa, kieszonkowe było? To i reklamacji brak.

   • … i sedno sprawy! We Francji czy innym kraju zrobili by co trzeba a wy macie poddaństwo we krwi… poklnie pod nosem, napisze komenta i tyle… Dlaczego u nas wszystko trwa i kosztuje dwa razy więcej… ? I nie dziwi was że nikt za to nie odpowiada…? bo to w zmowie z urzędasami i politami… kruk krukowi…
    A wy mor dy w kubeł i do roboty! Przyzwyczajać się bo to dopiero początek poddaństwa…

    • Haha, co za śmieszny typek. Piszesz o poddanstwie i dajesz przykład jaka to Francja jest wspaniała. A protest żółtych kamizelek? Miliony islamskich nierobow do utrzymania? Najwięcej zabitych w sumie 3 zamachach w ostatnich trzech latach? Po co ja to w ogóle piszę do jakiegoś oczadzialego gościa.. Imigranci tacy fajni, Polska taka nietolerancyjna i rasistowska.

     • może napisałeś to by potwierdzić że nie umiesz czytać ze zrozumieniem…! Nie wiem, ale jakim cudem zrobiłeś z tego problem imigrantów islamskich…? Co to ma wspólnego z porównaniem dante’go egzekwowania praw obywatelskich i pociąganiem osób odpowiedzialnych za bałagan i przekręty w różnych krajach…? Niezły islam masz w głowie…

 4. A komentarz Miasta? Żółte pasy namalowali (i tak ledwo je widać) dopiero po 3 m-cach to pewnie i to poprawiają w okolicach weekendu majowego…

 5. kierowca bombowca

  Szkoda , że wczoraj nie zrobiłem fotki doraźnej naprawy tych wertepów , stał jakiś pomarańczowy ludek z butlą i palnikiem , rozgrzewał coś przypominającego masę bitumiczną i grabiami to równał , o losie.

 6. kierowca bombowca

  DO WYKONAWCY!!!!!!!!!!!!! Gwarantuję , że ta alternatywna droga do wiosny nie wytrzyma tym bardziej , że teraz będą roztopy i ta reszta pseudo asfaltu roztopi się jak lody na słońcu , może by tak się ktoś wziął i tak z jajami coś z tym zrobił , mam na myśli położenie warstwy asfaltu a doraźne lepienie g.wna do mazi a g.wno się rozłazi.

 7. TIRy – wystarczy pogonić tych co jadą na skróty, omijając opłaty i obwodnice, uwierzcie, 1/4 korka z miejsca.

  • a jak mają te tiry do lubelli czy herbapolu dojechać?

  • Na Diamentowej jest dużo firm. Jak ma być dostarczony do nich towar? Helikopterem? Pewnie ich dni są już policzone, bo powstaje w okolicy dużo nowych bloków. Zaraz ludzie będą protestować, że śmierdzi z Lubelli lub Herbapolu. Albo za głośno. Oczywiście setki nowych mieszkańców nie powodują zwiększenia ruchu…

   • TIRy ,,omijając opłaty i obwodnice” ,a nie docelowe, które mają w pobliżu swoje firmy.

    • Wątpię, aby przez Diamentową ktoś omijał obwodnicę. Na Energetyków jest Urząd Celny, więc TIR’ów jest tam sporo.

 8. Ostatnio w modzie jest budzenie przez CBA. Może ta kogoś odpowiedzialnego za to partactwo by obudził?

 9. To nie docelowa nawierzchnia, a pewnie jedna z 3 warstw bitumicznych która logiczne że pod takim obciążeniem ruchu się rozpadła. Poza tym pewnie to było założone że się rozpadnie. Książkę kupić poczytać, głos podnosić po końcowym odbiorze jak się tak będzie działo, a narazie zacisnąć zęby i czekać.

  • skoro to takie „logiczne” że się rozpadnie to może by tak inną metodę zastosował.. czy taka ch..nia była w planie… panie drogowiec… Płacę podatki i nie muszę się na tym znać… logiczne..?

 10. Ale jak zostało to oddane nawet do tymczasowego użytku, to nie może być tak że ja mam tłuc spodem auta za.kazdym razem

 11. Aaaa…. to dlatego od dwóch dni nie przyjeżdżają mpki na czas i nie da się do pracy dojechać. No fajnie

 12. Dzisiaj to samo, korek na 25min. stania, a trzech nierobów stoi i pali fajki zamiast zapitalać i to naprawiać, już nie mówiąc że takie naprawy robi się w nocy!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online