690 680 960

Super półkolonie dla super bystrzaków z Super IQ

Przed nami wakacje – dla dzieci to czas odpoczynku, zawierania nowych znajomości oraz odkrywania świata. Warto zatem zapewnić swoim pociechom atrakcje, które zaspokoją ich wszystkie potrzeby, czyli zapewnią świetną zabawę, nowe doświadczenia oraz dostarczą wiedzę. Super IQ organizuje półkolonie, które w idealny sposób łączą zabawę z nauką. W programach półkolonii oferujemy warsztaty z robotyki, programowania, warsztaty gamingowe, kreatywne warsztaty artystyczne oraz możliwość spożytkowania niekończących się pokładów dziecięcej energii we własnej kilkusetmetrowej sali zabaw.

Mam Super IQ oraz Kreatywny Warsztat Artystyczny

Programy stworzone zostały z myślą o dzieciach ciekawych świata, lubiących zróżnicowane intelektualne wyzwania. Różnorodne zajęcia zapewniające wszechstronny rozwój i super zabawę: warsztaty z robotyki, czyli zajęcia dla małych konstruktorów, którzy zbudują własne, niesamowite maszyny ; mini laboratorium, podczas którego będą zgłębiane tajniki chemii i fizyki w praktyce, fabryka kosmetyków , zajęcia teatralne. Nie zabraknie warsztatów artystycznych, zajęć na świeżym powietrzu oraz gier i zabaw integracyjnych.

Zaproszenie do świata nowych technologii, robotyki i Minecrafta

Jest rok 2199. Zabieramy dzieciaki w podróż do przyszłości, gdzie na każdym kroku ludziom pomagają niezastąpione roboty.

Wielkie projekty robotyczne to niesamowita robo przygoda, podczas której stworzone zostaną konstrukcje z kilkunastu zestawu klocków do robotyki, wymyślone i zaprojektowane samodzielnie przez uczestników półkolonii.

Minecraft i roboty to półkolonie inspirowane ulubioną wśród dzieci grą komputerową. Na kanwie gry dzieci będą konstruować roboty, tworzyć własne historie, komiksy oraz wchodzić do świata programowania.

Letnie igrzyska e-sportowe to propozycja dla miłośników Xboxa, Playstation oraz rzeczywistości VR, tutaj zajmiemy się również programowaniem dronów oraz tworzeniem własnych gier komputerowych i aplikacji mobilnych.

Arduino i kodowanie – coś dla starszych

Ten rodzaj półkolonii skierowany jest do nieco starszych uczestników (od 12 roku życia). Jeśli Twoje dziecko uwielbia majsterkować, interesuje się elektroniką cyfrową i analogową lub chciałoby bliżej poznać język programowania Arduino C, ten kurs jest właśnie dla niego! To tygodniowa przygoda, podczas której uczestnicy poznają działanie mikrokontrolerów, czujników i różnego rodzaju układów elektronicznych. Arduino i kodowanie to także okazja do rozwinięcia manualnych umiejętności dziecka tj. lutowanie obwodów.

Super IQ swoją ofertę stworzyło dla dzieci w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach. Ciekawa propozycja zarówno dla chłopców i dziewczynek, która oprócz wspaniałej zabawy, dostarczy dzieciom okazji do rozwoju i zdobycia nowych pasji.

Zapraszamy do skorzystania z super promocji na pierwszy turnus w terminie 24.06 – 28.06.2019 . Więcej informacji na temat półkolonii oraz formularz zapisów znajduje się na stronie internetowej www. superiq.pl oraz pod numerem telefonu tel. 508 793 986.

Zapraszamy również do naszego biura w godz. 9:00 – 17:00, gdzie można obejrzeć pracownie, salę zabaw i dopytać o szczegóły.

GALA, III p. ul. Fabryczna 2, Lublin

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki gminno-parafialne w gminie Turobin. Wystąpią Roxait i BajorekD
Dożynki gminno-parafialne gminy Tereszpol
Gminno-Parafialne Dożynki gminy Tarnogród. Wystąpią zespoły Baflo i Meffis
Dożynki Gminy Potok Górny. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Veegas
Dożynki Gminy Obsza